VAK410 Anno 2001 ijdens de wedstrijd Ajax - Real Madrid werd stil gestaan bij het overlijden van PARA, alweer 8 jaar geleden. PARA, voor altijd! In de hectische en verwarrende periode waar onze club zich in bevindt, is het belangrijk om de rust te bewaren en negatieve emoties te bedwingen. In de media wordt er over en weer nog steeds flink met modder gegooid en de verschillende media doen hier elke keer weer een schepje bovenop. Maar hoe je over de huidige gang van zaken denkt aangaande de situatie bij Ajax: bedreigingen aan wie dan ook, zijn absoluut uit den boze! Vanuit de ASD zijn er gesprekken geweest met diverse mensen binnen Ajax, deze overleggen zijn altijd prettig verlopen. Wanneer supporters hun stem moeten laten horen, zal dat via de websites gecommuniceerd worden. Zoals we dat ook gedaan hebben op de maandag van de ledenvergadering, ruim 400 man aanwezig, ledereen die aanwezig was: bedankt voor jullie steun! LYON VAK410 vertrok met drie volle bussen naar de Lyon voor de vijfde wedstrijd van de groepsfase van de Champions League. De heenreis duurde 15 uur. Mede mogelijk gemaakt door de franse smeris en de douane, die ons tweemaal trakteerde op behoorlijke vertragingen. Aangekomen bij het stadion werd er direct omgewisseld, om met een groep van ongeveer tweehonderd man naar het centrum te trekken. Daar deed iedereen een hapje en nog een goeie borrel, om zich klaar te maken voor de belangrijke wedstrijd. Met de metro vertrokken we richting het stadion, wat niet heel soepel verliep. Daardoor kwamen sommigen nog wel op tijd in het stadion om de aftrap te zien. Rond de honderd man was op enkele honderden meters van het stadion nog met een andere wedstrijd bezig. Deze leverde ons wel de drie punten op. Waar menigeen, dankzij optreden van de massaal uitgerukte oproer-dertientwaalf, een traantje om moest laten. De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 14