On Tour South-Crew et seizoen is alweer een tijdje onderweg en onze ploeg presteert met ups en downs. We begonnen goed en stonden door de verliespartijen van onze concurrenten een tijdje bovenaan. Het zware competitieprogramma tussen de Europese wedstrijden eist echter op dit moment zijn tol. Daarnaast hebben we ook te maken met veel blessureleed. Iets waar we een tijd lang verschoond van zijn gebleven, blijkt nu in alle hevigheid toe te slaan. Het vertoonde spel is nog niet zoals we het graag zien, hopelijk komt daar snel verandering in. Door deze zware tijden moeten we zorgen dat we als supporters extra hard van ons laten horen en □p onze ploeg naar een overwinning loodsen! We zijn wat dat betreft zeker op de goede weg! Holy Ground De thuiswedstrijd tegen Twente is 1 van die thuiswedstrijden waar we ieder seizoen naar uitkijken. Op tifo gebied draait Twente mee in de top en ook op het veld is het tegenwoordig een topwedstrijd. Als actie voor deze wedstrijd hebben we gekozen voor de Meer, onze 'Holy Ground'. De actie borduurt voort op de gezamenlijk actie bij de Bekerfinale van vorig jaar. Samen ten strijde, tegen de moderne tijden (tegen het moderne voetbal). Met weemoed denken wij terug aan de Meer en alles wat daarmee samenhangt. Het kopen van een kaartje op de wedstrijddag, de staanplaatsen, de atmosfeer van een echt voetbalstadion! Maar helaas, de Meer en de oude tijden zijn niet meer.... dus moeten we proberen in de Arena er het beste van te maken. Op de tribunes is de sfeer steeds beter te noemen. Ook de thuiswedstrijd tegen Twente bewees dat we op de goede weg zitten gua support in de Arena. Maar vooral tijdens uitwedstrijden staat het gehele uitvak achter Ajax, of we nu voor staan of niet. Een prachtige tendens! Madrid Net als vorig jaar stond ook dit jaar weer een CL treffen in Madrid op het programma. Dit jaar echter maar 900 supporters mee naar de hoofdstad van Spanje, wat toch een behoorlijk teleurstellend aantal te noemen is. Het weer was prachtig, de terrasjes zaten vol, de sangria en cerveza's smaakten naar behoren en de tapas waren heerlijk! Dit soort wedstrijden moet toch voor mensen een aantrekkelijk affiche zijn, zeker met alles eromheen een grandioze belevenis! Op het veld kregen we klop, dat had iedereen ook wel aan zien komen. Maar de manier waarop was in ieder geval dragelijker dan het jaar ervoor We kwamen een aantal keren goed voor het doel, maar vergaten steeds de trekker over te halen! Een doelpunt had er zeker ingezeten. Pagina 5 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 6