Na gadgets o© hdt \m tijd voor dl® handtassen. Pepperoni f andaag op het programma hebben wij voor U de vergane klassieker tussen Ons Aller Ajax en een clubje mannenliefhebbers uit de Maasstad. Ja hoor hun "legioen" aan, dat nog immer zingt over samen lekker hand in hand in het stadion en dan allemaal één zijn of worden. Daar er nog steeds geen uitsupporters naar de klassieker mogen afreizen zouden ze om het gemis één keer per seizoen gewoon de stoeltjes in het uitvak roze moeten schilderen, want verder zal je geen verschil zien of horen. Voor alle Ajax supporters is het al jaren een genot om even een reactie richting rotjeknor te sturen door luid te scanderen dat alleen homo's hand in hand lopen en daarna overklassen we ze voor de resterende 90 minuten met onze liederen en dat geldt zowel voor uit als thuis. Het zijn gewoon van die heerlijke feitjes die zo'n wedstrijd tegen de aartsrivaal extra glans geven, want zowel qua supporters schare als club zijnde kunnen ze niet in onze schaduw staan. Je voelt het gewoon zo heerlijk door je aderen stromen, lacht erbij, drinkt erbij en juicht erbij, want wij zijn de supporters die één zijn met arrogantie, rijke historie, het mooiste Rood Wit ter wereld en nu ook met 30 kampioenschappen achter onze naam. Na het behalen van die 30e titel en dus ook de zo fel begeerde 3e ster op het allermooiste voetbalshirt vierden de spelers dit vol van emotie in de Arena en ook daarbuiten. Wat kan er dan ook mooier zijn voor een voetballer om jezelf Ajacied te mogen noemen en dan ook nog prijzen te winnen met Ajax. Nog mooier dan dat? Nou dat zal ik jullie eens even vertellen, want na het debacle tegen Groningen is het mij wel duidelijk. Mooier dan als een echte trotse Ajacied door het leven gaan, is namelijk het hebben van een smartphone met natuurlijk een Twitteraccount. Mooier is ook een koptelefoon op je harses met zo'n enorm hoge hoofdbeugel dat het dak van de Arena verplicht open dient te blijven als die snotapen het veld even testen. Ook is het mooier om vorm te tonen met wat moves in de zoveelste videoclip van weer zo'n Nederhop groepje, ja even laten zien dat de spieren lekker los zitten en we zo gelukkig zijn met alles wat we hebben. Misschien hebben ze in de weken na Groningen uit alweer de nodige punten gepakt, maar zo'n vertoning als in de Euroborg blijft nog wel even in het geheugen en niet met trots. Ongelofelijk zeg dat een stelletje overbetaalde wijven zo'n tyfuspot op de mat kan brengen en daarna gewoon weer allemaal met een uitgestreken smoel weten waar het aan schortte. Nou jullie zaten er als spelers dus allemaal naast, want het lag enkel en alleen aan een instelling van -100 graden, want zelfs in de warme zon op het uitvak kregen wij het er niet warm van. Jullie lopen te zeiken over zaken als vorm, slecht veld, felheid van de tegenstander en ga zo maar door, maar als jullie dit soort spel blijven vertonen dan kan ik nog maar simpelweg één nieuwe gadget voor jullie bedenken: dat is een mooi dameshandtasje, want als je jezelf als een slap wijf presenteert dan pas je de gadgets en hebbedingetjes er ook maar op aan. Pepperoni Pagina 3 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 4