Je zette je keihard in voor Ajax en zorgde dat we overal de grootste in werden en bleven. Je bereikte zelfs iets dat Ajax zelf nog niet had kunnen bewerkstelligen, je zette een kledinglijn op die wél geliefd was bij de supporters: AFCA. Dit begon als iets kleins, maar is inmiddels uitgegroeid tot een begrip in de voetbalwereld en ver daar buiten. Om te zorgen dat alles goed verliep, zorgde je dat de juiste mensen op de juiste plek de juiste dingen deden. Het belangrijkste in dit geheel was samenwerking. Een goed voorbeeld hiervan is de organisatie rondom de kampioenswedstrijd op 15 mei jl. Er ging heel wat vooraf aan die uiteindelijk onvergetelijke zondagmiddag. Hoewel jij alles tot in de puntjes had geregisseerd wilde je hiervoor nooit de credits ontvangen. Ooit zei je dat een voetbalwedstrijd geen 90 minuten duurt, maar een hele zondag. Dat was op die dag zeker van toepassing. Naast een fanatiek Ajax-supporter, slimme ondernemer en groots graffiti-artiest, was jij een hele lieve man voor Nancy en een geweldige vader voor je kinderen! Jouw gezin kwam voor jou altijd op nummer 1Angel was jouw oogappel en voor jou was niets teveel: zwemmen, naar de speeltuin, kinderboerderij en ga zo maar door. We moeten verder, dat beseffen we maar al te goed. Het is moeilijk, maar zoals we bij jouw afscheid al zeiden: jouw levenswerk wordt voortgezet. We zullen zorgen dat je trots op ons kan zijn. De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 27