T@hy AldorWO'eld interview Wat vind je van de supporters van Ajax? De laatste drie jaar hebben we de goede en slechte tijden mee gemaakt. Onder van Basten werden bij de fly-over bij de slagboom opgevangen door de supporters. Daar schrik je dan wel van, ik was 19 jaar denk ik. Ik dacht: 'wat gaat er gebeuren?', Dat zijn mindere tijden. Maar de laatste tijd is het top! zowel uit als thuis een geweldige sfeer. Het uitfluiten hoor je al bijna niet meer, ik ben er heel tevreden over. Als je alleen al kijkt wat andere clubs meenemen naar de ArenA als supporters, ja, dan kunnen wij alleen maar trots zijn. Altijd een vol uitvak. Ik heb heel veel respect voor de supporters die ons volgen, waar we ook spelen. Jullie komen tegenwoordig als spelersgroep weer naar het uitvak toe, dat is wel eens anders geweest. Dat is gelukkig veel positiever geworden. Als we verloren hebben zijn we teleurgesteld en dan is het moeilijk, maar ook de supporters zijn teleurgesteld. De supporters zijn er altijd en zijn er om ons te steunen. Dan is het wel netjes om na een wedstrijd, ook al is die verloren, het publiek te bedanken voor hun steun. Je bent Belgisch international, wat doet het met je dat jullie je niet hebben geplaatst voor het EK van 2012? Vervelend, maar nu kan ik me nog focussen op Ajax. Wanneer het EK gaat beginnen dan gaat het het meeste pijn doen. Dan zie je de teams in voorbereiding gaan, je ziet de stadions, de pers eromheen en hoe het leeft. Nu is het ook pijnlijk maar dan voel je het pas echt. Nu speel je elke week je wedstrijd en je traint. Maar juni volgend jaar, ja dan is het echt moeilijk. Je wilt er dan toch graag bij zijn. Veel zal afhangen van Zagreb uit en thuis. Als je die kan winnen of tenminste vier punten kan halen, dan maken we een goede kans. Alleen bij vier punten moet je ook resultaat halen in Lyon. Verlies je in Zagreb, dan wordt het moeilijk. Maar we zullen er zeker voor gaan. Wij zijn een jonge ploeg en we willen prijzen pakken. Zowel internationaal als nationaal. Het kampioensschap is ook heel belangrijk en de honger is groot bij ons, maar ook zeker bij de supporters. De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 24 Gaan we overwinteren in de Champions-league?

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 25