Zmille Ajacieden gefeliciteerd met de 30e titel en de 3e ster!!!!!!! Onze complimenten voor de fantastische steun in het afgelopen seizoen! Dit moeten we met z'n allen zien vast te houden. Tegen FC Twente hebben we laten zien dat wij de beslissende factor kunnen zijn! Bovenal willen we bij deze nogmaals alle vrijwilligers feliciteren!!!!!!!!!! Vrijwilligers die zich jarenlang in voor- en tegenspoed hebben ingezet voor Ajax. De vrijwilligers van de beide supportersverenigingen, De Meersche Helden, het Supportershome, het sfeerteam, VAK410 EN STHCRW, de mensen die de vlaggetjes steken, de programmaboekjes uitdelen, helpen op De Toekomst, de stewards etc! Vergeef ons als we je zij vergeten! Het komt uit een goed rood-wit Ajax hart! MVO: Only Friends Ook dit seizoen stellen we iedere wedstrijd 2 seizoenkaarten ter beschikking aan sporters en/of vrijwilligers van Only Friends. Onlangs hebben we een erg interessant gesprek gehad met Dennis Gebbink van Only Friends, Ronald van Liemt, hoofd Sponsoring S. Events van Aegon en Sonja Robben, directrice van het Ronald McDonald Centre. Doel was om te brainstormen over mogelijkheden die leiden tot meer sponsoring van Only Friends en het Ronald McDonald Centre, buiten de AFCA Supportersclub om. Wordt vervolgd! Een peukie en een bossie rozen voor Theo Janssen Theo Janssen moet bij Ajax voor de nodige ervaring en branie gaan zorgen. Hij heeft het imago dat hij wel van een saffie en een sappie houdt maar lijkt daar zelf gelukkig niet mee te zitten. Theo moest dan ook hartelijk lachen om de volgende opmerking vanaf de tribune: "Hé Theo, wil je een peukie? Mijn aansteker heb ik 15 mei al naar je gegooid!" Traditioneel geeft de AFCA Supportersclub altijd een shirt en een bos bloemen aan de nieuwe spelers en trainers bij de start van het seizoen. Ook Theo Janssen viel die eer ten deel. Na onze opmerking: "Hier Theo, een bossie rozen om het vrouwtje thuis blij te maken!" antwoordde Theo gevat met Amsterdamse humor: "Met dit bossie?!" Natturlijk dienden wij meteen van repliek: "Ach, dan stop je onderweg toch even bij een tankstation!" Aanzienlijk vrolijker werd Theo van ons shirt. Grote kans dat mevrouw Janssen dat aan haar garderobe mag toevoegen! HEXTA Pagina 7 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 8