wmmm Anno 2001 gedronken en slap geouwehoerd. Het is weer begonnen: heerlijk toch! Op de tribune opnieuw veel gasten zien en spreken, maar ook even in de rij staan voor de nieuwste dvd.die als warme broodjes over de toonbank gingen. Maar ook weer trots achter Ajax staan, de hele wedstrijd supporten, eindelijk weer met honderden tegelijk de armen in de lucht en uit volle borst schreeuwen. De wedstrijd werd verloren, maar overal in de Arena reageerde de supporters gelaten. Zoveel is deze schaal toch niet waard, we zijn de landskampioen en Ajax heeft goed gevoetbald. Vertrouwen is er dus wel voor komend seizoen, de echte schaal is straks dan ook gewoon weer voor ons! Onthulling standbeeld Bobby Haarms Op de avond voor de Johan Cruijff Schaal werd, na ruim een jaar hard werken, het standbeeld voor Bobby Haarms onthuld. Een initiatief van diverse supporters verenigd in de werkgroep 'deze man verdient een standbeeld'. Het benodigde geld was er dankzij alle supporters snel. Een goede kunstenaar met Ajax-hart werd gevonden en het project vorderde gestaag. Nu was eindelijk de dag aangebroken dat het standbeeld onthuld kon worden, wat op een professionele manier was aangepakt. Na een mooie toespraak van David Endt, klonk Bobby's favoriete muziek en zijn eigen 'Tak, Tak, Tak'. Het werk van kunstenaar Hans Jouta werd onder luidapplaus bewonderd. Bobby's clubliefde, loyaliteit en passie voor Ajax is vereeuwigd. VAK410 wil hierbij alle supporters bedanken voor alle gulle giften, die het standbeeld mogelijk hebben gemaakt. Tevens een groot dankwoord voor de heren van de werkgroep, kunstenaar Hans Jouta en een ieder ander die heeft bijgedragen aan dit eerbetoon aan "De goede beul". Pagina 15 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 16