wmrnm Anno 2001 We vetrokken met vier volle auto's en kwamen op de dag van de wedstrijd aan. Spulletjes in het hotel en een beetje genieten van de zon om vervolgens richting het stadion te gaan. Eenmaal bij het uitvak aangekomen bleek al dat er weinig Nederlanders aanwezig waren, aangezien er maar ruim 30 kaartjes werden verkocht. Heerlijk genoten we in het zonnetje van een aardige wedstrijd met Serrero als één van de betere spelers. Na de wedstrijd werd er heerlijk gegeten in een restaurant om vervolgens het nachtleven van Kopenhagen weer eens te bezoeken. De dames waren zoals altijd in Scandinavië van een aardig niveau, de drankjes gingen er goed in dus het was prima toeven in de Deense hoofdstad. Na een gezellige nacht werd er wat slaap ingehaald om vervolgens een dag later rond het middag uur weer richting Nederland te vertrekken. Al met al weer een top tripje in Kopenhagen. UITWEDSTRIJDEN Tijdens de laatste uitwedstrijden van het vorige seizoen hebben we met z'n allen laten zien wat wij als supporters kunnen bijdragen aan de resultaten op het veld. Nu, met het nieuwe seizoen voor de deur, moet deze lijn voortgezet worden. Met goede steun uit het uitvak moeten nederlagen in lastige uitwedstrijden tot het verleden gaan horen! Johan Cruijff Schaal De eerste officiële wedstrijd van het nieuwe seizoen en gelijk weer tegen Twente. Tweeënhalve maand geleden werd Ajax tegen de tukkers voor de 30e keer landskampioen. En dat zijn wij voorlopig nog niet vergeten. Net als het kampioensfeest trouwens, welke voor velen tot zonsopgang duurde. We hebben er lang p moeten wachten, maar werden eindelijk voor ons geduld beloond. Ajax mocht de derde ster p het shirt borduren. Eenieder draagt de sterren met trots. Op een shirt of vereeuwigd op het lichaam. Vóór de wedstrijd liepen duizenden langs het bronzen beeld van Bobby Haarms, om het even te aanschouwen. Oedachten gingen terug naar de man die Ajax leefde, hij die Ajax was. Iedereen is het er over eens: Bob verdient dit standbeeld en het is prachtig geworden. Normaal gesproken loopt de kaartverkoop voor de Johan Cruijff Schaal niet storm. Ditmaal was de wedstrijd tussen de nummer één en twee zowaar "uitverkocht". De stoel van nummer 14 bleef echter leeg. De supporters van Twente kwamen met vrij vervoer. Zonder incidenten. Hopelijk hebben de burgermeesters en blauwe dienders dit ook gezien en krijgt dit in de competitie een vervolg, 's Middags werd al door veel jongens van 410 verzameld in de stad. In een aantal kroegen werd de zomerstop besproken, vooruitgekeken naar het nieuwe seizoen, maar ook gewoon veel bier De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 14

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 15