11 Vertegenwoordigen jullie ook de doorsnee supporter? "Onze achterban bestaat merendeels uit fanatieke supporters die een seizoenkaart hebben en/of ook uitwedstrijden bezoeken. Een aantal zaken raken ook de doorsnee supporter zoals de sfeer in de ArenA, de prijs van de kaartjes of de wisselwerking tussen spelers en fans." Hoe zorg je ervoor dat de AFCA Supportersclub blijft leven onder de supporters? "We moeten transparant zijn en duidelijk communiceren. Doe wat je zegt en zeg wat je doet. We moeten ons nog meer profileren en meer bekendheid verkrijgen. Daar zijn 2 mensen nu echt mee bezig. Supporters moeten ook weten wie de bestuurs- en meewerkend leden zijn." Zijn jullie nog wel onafhankelijk nadat jullie door Ajax erkend zijn? "Ja hoor! We hebben geen financiële banden met Ajax en geven ongecensureerd onze mening." Staat Ajax wel open voor de mening en de belangen van de supporters? "We worden bij steeds meer zaken betrokken zoals de prijzen van seizoenkaarten en passe partouts, de inhoud van de tour in de Ajax Experience of een evaluatie met de burgemeester. De gesprekken verlopen in een open sfeer en de directie is goed benaderbaar. Ik vind het goed om te constateren dat we serieus worden genomen door bijv. de directie van Ajax of de burgemeester." Poll Iedere week plaatsen we een nieuwe poll op onze website. Stem en laat je mening horen! Je kunt ons dagelijks volgen via onze website(afcasupportersclub.nl), Twitter(@afcasc) en Facebook. Pagina 9 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 10