p het moment dat je dit leest heeft Ajax hopelijk eindelijk de 30-ste titel en de 3-de ster behaald Dat zou een mooie afsluiting van een hectisch seizoen zijn en een welverdiend feest voor alle trouwe Ajacieden die Ajax door dik en dun steunen! Wij van de AFCA Supportersclub willen alle supporters hiervoor bedanken! Cruijff Zoals het er nu naar uitziet gaat Johan Cruijff een officiële functie bij Ajax vervullen. Hiermee zijn we erg tevreden daar zowel wij als de ASD in meerdere statements hebben gepleit dat Cruijff zelf daadwerkelijk de verantwoording neemt voor de technische hervormingen. De manier waarop het één en ander is verlopen is erg schadelijk geweest voor het imago van Ajax. Daarover is al genoeg gezegd en geschreven en we verwachten dat iedereen vanaf nu het belang van Ajax voorop stelt! Prijzen Europese wedstrijden Met de directie is de afspraak gemaakt dat we samen met de SVA overleg voeren over de prijzen voor de Europese wedstrijden voordat Ajax hiervoor instroomt. We houden jullie op de hoogte! Nieuwe website Sinds 2 mei hebben we een nieuwe website. We hopen dat hij in de smaak valt! We streven naar een web-site die betrouwbare informatie geeft voor de fanatieke Ajacied met een gezonde dosis Amsterdamse humor. Tevens willen we Robbert bedanken voor de jarenlange hosting en scripting van onze website! Nieuwe medewerkers Een aantal nieuwe medewerkers heeft in de afgelopen tijd ons team versterkt. We zetten ze even op een rijtje! MarceljGogme United) is onze nieuwe columnist. Het website team bestaat uit Bas, Pieten Remy met ondersteuning van Leonard (Twitter) en Iddo (wedstrijdverslagen). Oscar is sinds dit seizoen onze fotograaf bij thuiswedstrijden en Renata verzorgt de administratie. Christian ondersteunt ons al sinds jaar en dag met juridische bijstand en Arno schuift namens Vak410 aan bij onze vergaderingen. Hierbij stellen we een aantal mensen wat uitgebreider aan jullie voor: Mijn naam is Antoinette. Ik ben penningmeester binnen de AFCA Supportersclub (voorheen OFA) en dat doe ik al iets meer dan 10 jaar. Een van mijn mooiste herinneringen binnen de AFCA Supportersclub vond ik de actie "Geef Ajax zijn gezicht terug". Het was vooral geweldig om te zien dat iedereen binnen onze vereniging er alles aan deed om te slagen. Een van mijn mooiste herinneringen als Ajacied in de afgelopen 10 jaar zijn o.a. het meemaken van de Kampioenswedstrijd in 2002 uit bij NEC. Kakkerlakken uit in 2005, stranden voor het stadion, 2x achter staan en toch een fantastische overwinning halen van 3-2 dat was heerlijk! Europese wedstrijden bezoeken met de AFCA Supportersclub OFA bus. Ook de Bekerwedstrijd tegen AZ in 2007 blijft op m'n netvlies. Wat een spanning, wat een zenuwen, wat een sfeer, en wat een overwinning, het was overweldigend! Pagina 7 De Meersche Helden 2011

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 8