De laal^looljes South-Crew sc-Heeren\i Uitwedstrijd Heerenveen Waarom is deze wedstrijd geen vrij vervoer meer? We hadden lang het plan om deze wedstrijd over te slaan door de nutteloze omwisselprocedure. Heerenveen uit was altijd een wedstrijd op vrij vervoer basis waardoor in het verleden deze wedstrijd altijd uitmondde in een gezellig middagje en avondje Heerenveen zonder wanklanken. Gezien de belangen is er uiteindelijk besloten om toch naar Heerenveen af te reizen. Er moest gewonnen worden om alles in eigen hand te houden! De 1280 supporters zorgden voor een geweldige sfeer in het uitvak, een sfeer die we helaas te zelden meemaken in een uitvak. Ruim 120 minuten werd er onafgebroken gezongen om onze club naar de overwinning te loodsen. Een zwaar bevochten overwinning houdt ons in de race voor het landskampioenschap. Samenwerking Axios, SVA, Ajax, Gemeente Amsterdam en South Crew Axios start in samenwerking met Ajax en gemeente Amsterdam een nieuw Onderwijsprogramma: samenscholing onder de Ajax Bandieri. Het Axios onderwijsprogramma is een van de instrumenten die Ajax en de gemeente Amsterdam inzetten om jongeren door middel van de kracht- en voorbeeldfunctie van Ajax sociale vaardigheden bij te brengen. Jongeren krijgen op deze manier besef van eigen waarden en normen. De jongeren gaan inzien hoe waarden en normen bepalende factoren zijn voor (hun eigen) gedrag. Het programma bestaat uit vier bijeenkomsten op de school. De afsluiting vindt plaats met een rondleiding in de ArenA en het maken van een eigen Bandieri. Dit laatste gebeurt in samenwerking met de South Crew. Het programma is onderdeel van het sociaal preventief supportersbeleid dat Axios uitvoert in opdracht van Ajax, de Supportersvereniging van Ajax, en de gemeente Amsterdam. In november 2010 is Axios in samenwerking met Ajax en de gemeente Amsterdam een nieuw project gestart met de beleidstitel van "reageren naar regeren". In samenwerking met Ajax en de gemeente Amsterdam breidt Axios haar activiteiten uit naar meerdere supportersdoelgroepen van Ajax. In deze doelgroepgerichte aanpak levert Axios een bijdrage aan het stimuleren van positief gedrag van Ajax-supporters en jonge Amsterdammers. Wij hopen door deze actie te ondersteunen en te helpen bij het uitvoeren van de bandieri dag een bijdrage te kunnen leveren aan deze gedragsverandering en de jongeren dichter bij onze club te brengen! Ook de Amsterdamse jeugd heeft de toekomst! We houden jullie op onze site op de hoogte van de vorderingen van dit project! Mzzl en schreeuw Ajax vandaag naar de 3e ster!!! South Crew www.sthcrw.nl info@sthcrw.nl twitter www.twitter.com/sthcrw De Meersche Helden 2011 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 7