De laat;e_looc]jes South-Crew 171MB BIJ AJAX Ji e zijn met zijn allen volop in de voorbereiding voor de bekerfinale en de kampioenswedstrijd, beiden tegen FC Twente! Een geduchte tegenstander op het veld en zeker ook op de tribunes! In deze laatste weken wordt er dag en nacht gewerkt aan de geplande en nog te plannen en te maken acties waardoor een privé en werkleven, zoals zo vaak, op het tweede plan komen. We zijn 24 uur per dag druk met ontwerpen, bedenken, uitwerken, weer in de prullenbak gooien, mailen, bellen, twitteren en bouwen van onze acties om Ajax positief te ondersteunen! Alles voor onze club en de zo begeerde 3e ster op ons heilige shirt! Dus aan iedereen de schone taak om vandaag alles uit de kast te halen en alles te geven! Werkelijk alles is vandaag geoorloofd in onze jacht op de 3e ster! Dus zwaai je vlag, toon je bandieri, zing je schor, spring een paar gaten in de lucht en klap je handen blauw!! Maar eigenlijk is dat niet anders dan anders voor de fanatieke aanhang. Wij zijn altijd 24 uur per dag, met de volle 100% inzet, bezig voor onze trots. Onze support stopt niet na 90 minuten, maar duurt ons hele leven! Wat is er de afgelopen tijd gebeurd en wat staat er naast de 2 thrillers nog meer qua activiteiten op het programma de komende periode: Loterij De South Crew loterij is voor ons boven verwachting verlopen. We hebben erg veel positieve reacties gehad en naast de lotenverkoop zijn er ook andere middelen ter beschikking gesteld die □ns kunnen helpen bij onze acties in de toekomst. Er zijn meer loten verkocht dan verwacht en we hopen dat de prijswinnaars blij zijn met de gewonnen prijzen. De grote winnaar is natuurlijk onze club! Door de opbrengsten van de loterij kunnen we de komende wedstrijden nog wat extra's bieden □p tifo gebied en kunnen we komend seizoen een aantal zaken uitvoeren die anders zouden zijn blijven liggen. We houden jullie hier en op onze site op de hoogte van onze grote uitgaven zodat jullie kunnen zien aan welke projecten het geld besteed gaat worden. Doeken Pro-Cruijff Op zaterdag 9 April bestond de mogelijkheid om bij het Supportershome doeken te maken voor de komst van Johan Cruijff. Wij grepen deze gelegenheid uiteraard aan om ook wat doeken te maken. In een gemoedelijke sfeer en onder het genot van de zon en drankjes, werden door de verschillende groeperingen een aantal prachtige doeken gecreëerd om te laten zien dat wij voor de komst van Johan Cruijff zijn en vinden dat het bestuur zijn langste tijd erop heeft zitten. Het resultaat is ondertussen bekend. Johan Cruijff zal een rol gaan vervullen binnen Ajax en het bestuur zal vanaf 1 juni opstappen. Helaas hebben niet alle doeken de ArenA gehaald, wat natuurlijk een schande op zich is. De meeste afgekeurde doeken bevatten geen tirades of kwetsende woorden, maar werden toch opgevat als negatief of 'op de man gespeeld' en werden in beslag genomen. Wij zijn tegen Censuur en voor Vrijheid van Tifo! Er moeten duidelijke richtlijnen komen wat wel en niet toegestaan is, niet alleen bij Ajax maar overkoepelend voor heel Nederland. Gelijke rechten in alle stadions! Veelal worden doeken geweigerd op basis van onduidelijke,dubieuze gronden, wat ons betreft ontoelaatbaar. Afscheid Emanuelson Op zondag 10 April nam Urby Emanuelson afscheid van Ajax. Met ons doek 'seizoenen komen en gaan, 17 jaar Ajax, Urby succes!' wilden we aangeven dat het Urby na 17 jaar Ajax gegund is om zijn geluk in Milaan te beproeven. Als exponent van onze eigen jeugdopleiding gunnen we Urby het allerbeste en hopen we dat hij een basisplaats zal weten te bemachtigen in Milaan. Pagina 5 De Meersche Helden 2Q11

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 6