Onze mening OOK TWEKTE WEEKOKJÜ DE HEL VAK Als we vandaag winnen is het seizoen toch nog geslaagd te noemen. Een derde ster op ons mooie wit-rood-wit shirt, iets waar we uiteindelijk al zeven jaar op wachten. Niemand had na de winterstop überhaupt verwacht dat we om de titelstrijd mee zouden doen, ook wij niet. We hebben het afgelopen seizoen wat gezeken en tegen Ajax aangeschopt, maar vandaag doen we dat niet want we worden kampioen. □e Arena is tot de nok toe gevuld, en het enige wat we vandaag moeten doen is laten horen dat we er zijn en achter ons Aller Ajax staan. Kritiek mag je altijd hebben maar je eigen spelers uitfluiten is uit den boze. Wat gebeurt er als Mounir el Hamdaoui vandaag de winnende scoort, gaan dan die hypocrieten die hem wedstrijd na wedstrijd uitfluiten ineens toejuichen. We zullen zien. Natuurlijk is er ook een ander scenario maar daar denken we niet aan, wij zijn tenslotte Ajax Amsterdam. Wij zijn misschien een tikkeltje arrogant en bezitten Amsterdamse bluf, maar we zijn de laatste jaren zeer zeker niet verwend. Dus kort gezegd is er maar een club in Nederland die de schaal verdiend, en dat zijn wij. Ook wij verdienen een wat langere vakantie, eens een keer niet in juni al Europese wedstrijden spelen Nee gewoon ergens in augustus lekker beginnen met de competitie. Zo blijven onze zakken wat langer gevuld, en kunnen we in september onze club in de Champions League massaal steunen waar ook in Europa. Wat volgend seizoen ons brengt, dat weten we niet. We hopen alleen dat onze in club in een wat rustig vaarwater komt, en dat Frank de boer de mogelijkheden krijgt om een top team op de mat te brengen. Ook zal waarschijnlijk Johan Cruijff van zich laten horen, wij wachten met spanning af. De Meersche Helden 2011 Pagina 34

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 35