Niet vanuit het oogpunt van mogelijk financieel gewin, maar puur en alleen omdat hij net als ons houdt van deze club. En hij ook wil dat de club weer de klasse, trots en macht uit gaat stralen waar de club wereldwijde faam mee heeft gekregen. En als de zakkenvullers dan pleite moeten... tja, Rik... dan sta jij vooraan in de rij... Mazzel!! Oh, en in het kader van vertrekkende voormalig bestuurders wil ik ook nog wel even iets tegen Uri zeggen... Daar komt 'ie, Uri... "Ajax-Joden! Super-Joden! Hee Hee! Ajax-Joden! Super-Joden! Hee Hee!" En dan natuurlijk Frank de Boer. Het spel mag dan nog niet zijn zoals De Boer het het liefste zou zien, maar de verbetering ten opzichte van het afbraakvoetbal van Jol is enorm. De Boer praat als een Ajacied, denkt als een Ajacied, traint als een Ajacied, en wil winnen zoals een Ajacied dat behoort te doen. Met aantrekkelijk, aanvallend voetbal. Met drie spitsen. En de tegenstander de wil opleggen. Oke, de spelers die het moeten uitvoeren laten het op instelling, passie en beleving heel vaak afweten, maar de bedoeling van De Boer is duidelijk. Ook de strijd met die Ajax-shirt-ONwaardige schijtlul van El Huildaoui is overduidelijk een positief iets. En dan mag het hele land lekker lopen te zeiken over het feit dat wij "onze eigen speler" uitfluiten, maar who cares! Ik ben zo trots als een aap met 7 stijve lullen dat wij dit kinderachtige jochie op een Amsterdamse manier hebben laten weten hoe wij over zijn gedrag denken. Lik m'n reet met je "cultuur"-gelul! Voor alle voetballers geldt de heel eenvoudige regel: de trainer geeft een opdracht, en jij voert hem uit! Doe je dat niet, ga je lopen zeiken, je ziek melden, etc.... dan maak je de club en de supporters belachelijk, en dan reageren we. Dus pak lekker je koffers, duw al je cultuur-gezeik er lekker in, en flikker lekker heel ver op! Ten tijde van het schrijven van deze column zijn we nog in de race om de dubbel te pakken. En als je deze column leest staat de wedstrijd tegen de Tukkers op het programma. Laat ik afsluiten met dat het vandaag even helemaal niet uitmaakt hoe we spelen. Lange ballen naar voren hengsten, uittrappen van Vermeer die allemaal bij de tegenpartij komen, Gre-go-ry die al een heel seizoen met zijn hoofd met andere dingen bezig is, et-fucking-cetera... Vandaag maakt het niet uit! Vandaag gaan we massaal achter onze grote liefde staan. We schreeuwen en zingen zodat die gasten vleugels krijgen. We geven ze het gevoel dat ze onoverwinnelijk zijn. En dat zullen ze ook zijn! En cm kwart □ver 4 rent David Endt met een grote stapel nieuwe shirts het veld in. Shirts met daarop 3 sterren □p het hart... En dan kijk ik even cm me heen, en geef mijn vrienden een betekenisvolle blik in de □gen... Dan kijken we allemaal omhoog, en steken een wijsvinger richting de hemel... En dan denken we aan de gasten die daarboven met ons aan het juichen zijn... Tot volgend seizoen! Ajax is mijn glorie! Als je zo in de kleedkamer komt, dan zie je een koffer staan met daarop heel groot je naam. Daar heb ik al je cultuur-gelul en andere schijtsmoesjes ingeflikkerd, en die kun je allemaal mooi meenemen naar een andere club, oke zeikend, misselijkmakend kindje? De Meersche Helden 2011 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 27