Moskoud South-Crew et is weer zover, een nieuwe Meersche Helden, een nieuw stukje van de South Crew. Waar Ajax de kans op een hoofdprijs verspeeld lijkt te hebben, kun jij nog meedingen naar mooie prijzen! Loterij Zoals we in de vorige uitgave al aangegeven hebben is het sfeerteambudget op. Om toch spandoeken te kunnen blijven maken en om allerlei andere zaken te kunnen bekostigen hebben we een loterij opgezet om wat geld in te zamelen voor de South Crew. We hebben 2 hoofdprijzen. 1- Een paar voetbalschoenen van Jan Vertonghen. Hij heeft deze geschonken aan ons om onze tifoacties te ondersteunen. 2- Een officieel Ajax-shirt seizoen 2010-2011 met alle handtekeningen van de selectiespelers. Deze is beschikbaar gesteld door de SVA waar we hun bij deze dan ook hartelijk voor willen bedanken! Naast de 2 hoofdprijzen hebben we zelf nog 3 Holy Ground shirts ter beschikking gesteld, zodat er toch 5 leuke prijzen te verdienen zijn! Je kunt loten a 1€ kopen tot 9 april 2011 Dit kan onder andere via ons e-mailadres info@sthcrw.nl. Op 10 april 2011 na de wedstrijd Ajax-Groningen maken we de winnende lotnummers bekend op onze site, twitter, hyves en diverse andere supporterssites De AFCA Supportersclub heeft reeds een donatie gedaan van 250 Euro aan de South Crew in het kader van deze loterij! Een geweldig gebaar natuurlijk! Bij deze willen we de AFCA Supportersclub hiervoor nogmaals bedanken! Afscheid Suarez Op 20 Februari 2011 werd na de wedstrijd Ajax-VW afscheid genomen van Luis Suarez. Onze sheriff heeft 111 goals gemaakt in 159 wedstrijden, een fantastische prestatie! Met ons doek gaven we een hommage aan Luis, met zijn kenmerkende pistolenjuich, zijn rugnummer en portret. We wensen Luis veel succes in Engeland, en we hopen hem ooit weer te mogen bewonderen in ons wit-rood-wit. Het binnengekomen geld van zijn transfer kan de club goed gebruiken, al had Ajax het afscheid wel beter moeten plannen! Een afscheid van zo een grote speler hoort niet plaats te vinden NA een wedstrijd, hier zit niemand op te wachten, gewoon voorafgaand of in de rust! Frank de Boer Bij de laatste 2 thuiswedstrijden hing op Zuid-2 een doekje voor Frank de Boer met de duim omhoog. Via dit doek willen we aangeven dat we achter zijn missie staan! Ondanks de verliespartijen in Moskou en Den Haag zijn we van mening dat Frank de juiste persoon is op de juiste plaats. En bij deze nogmaals Frank succes de komende jaren, maak ons trots! En inderdaad niks of niemand is groter dan de club! Moskoud Na de prachtige overwinningen op Anderlecht stond Spartak Moskou op het programma voor de 1/16 finale van de Europaleague. De wedstrijd in Amsterdam werd zeer onverdiend verloren, waardoor de return in Moskou extra beladen zou zijn. Het had wat voeten in de aarde cm alles te regelen (visum, ziektekosten verklaring, uitnodiging, vlucht, hotel) maar uiteindelijk kon toch een klein groepje Ajax supporters (ongeveer 100) present zijn in Moskou. De Meersche Helden 2011

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 6