Punier de HB harder lies of niets. El hamdoui op de fiets. Waar het mis is gegaan weten we niet. Hamlap vroeg op de eerste trainingsdag aan Suarez waar zijn plek was. Suarez wees naar de WC. Zal er meer gebeurt zijn? Is Mounier op de fiets van de Arena naar Amstelveen gefietst voor een aardbeienladdertje? Of moesten er nieuwe plompzakken in de vuilnisbakken? Heeft van der Wiel tijdens een rap battle De gevoelige snaar bij El hamdoui geraakt? Ik denk dat hij over zijn sportzaak is begonnen. Of Martin Jol zijn op maat gemaakte trainerstenue met korting kreeg betwijfel ik. Verbaast me nog dat hij al hersteld is van zijn zware keelklachten. Heeft Alderweireld de politie gebeld omdat zijn auto dubbel geparkeerd stond, of kwam het door Frankie de Boer, die hem vuil zou hebben aangekeken. Was de Marokkaanse muntthee niet meer verkrijgbaar op het kantoor van RVB en heeft de koffie dame Mounier toen maar thee met bosbessen smaak gegeven, of misschien wel met aardbeiensmaak? Hebben ze hem uitgelachen omdat hij een kleine pik heeft? Hebben ze stront in zijn kicksen gedaan? Zijn ze wezen stappen met zijn zus of heeft Enoh met Kameroen met 3 -O gewonnen op de playstation? Hebben ze Mounier op trainingskamp in de WC opgesloten en de bezem voor de deur vergeten weg te halen of hebben ze de avond voor de wedstrijd in Milaan die overigens met O 2 gewonnen werd ZONDER mounier met de hele selectie in het sjiekte restaurant van Milaan gebakken hamlappen besteld? Persoonlijk denk ik dat het in de persoonlijke sferen te maken heeft. Of een mop die door Mounier niet in dank is afgenomen. Hé Mounier, ken je de mop al van die zelf ingenomen klootz.. Of misschien vroeg Mounier wel op de eerste dag waar hij zijn auto kon parkeren, en Demy de Zeeuw wees naar het invalide dek. Misschien is Mounier wel verkeerd ingelicht door Jol, die Mounier had wijsgemaakt dat hij carte blanche had en kon doen waar hij zin in had. We kunnen alleen maar gissen. Of Greg nog een single gaat uitbrengen over Mounier weten we niet. Zal wel een hoop commotie opleveren. Zo een Amsterdam - 010 relletje. We weten natuurlijk allemaal waar Mounier vandaan komt. Wij als Ajax zijnde zijn eigenlijk nog gek ook. Wij zijn de hoofdsponsor van de KNVB en kijk eens naar alle oud Ajax spelers die op de Nederlandse velden en ver daarbuiten rondlopen. We lijken wel een melkkoe. Nu zijn we ook nog sponsor van een sportzaak in 010 waar ze niet met ons geassocieerd willen worden. Ze willen zelfs geld toe krijgen voor imagoschade! Mounir heeft met zijn schandalige gedrag alleen maar voor onrust en vraagtekens gezorgd, ook in de media! Hoezo, imagoschade? Het ergste vind ik nog dat die kakkerlak zich nu helemaal rotlacht. Dat die kakkerlakken met die 2e hands sportartikelen toko niet met ons wilt geïdentificeerd worden zal mij mijn reet roesten. Gelukkig maar. Wij ook niet met dit soort lui. Laat dit een les zijn. Dit soort gasten zijn het Ajax shirt niet waart! Mounier, jij bent de zwakste schakel. Mercedes Benz is de sponsor van Ajax en Ajax is niet de sponsor van dat gehucht in 010. Lever je contract in en rot op. Ga binnenkort maar weer even bij oom Martin op de knietjes en vergeet vooral de randjes niet! Je denkt dat je Messi bent maar in de praktijk ben je een Charisteas. Het zou mij niks verbazen als je over een paar jaar hetzelfde postuur als Mido rondloopt, luie hond, werken moet je! Zelfs de auto waar je bij Ajax voor niks in kon rijden haalde jij je neus voor op. Als je ieder willekeurig, weldenkend mens op straat zou vragen om in een splinternieuwe Mercedes te mogen rijden zouden ze een gat in de lucht springen. Het probleem is dat je een verwend rotjong bent. Niet arrogant, zoals de media zegt. Een beetje arrogantie a la Ibrahimovic en Sneijder kunnen we in de Arena echt wel waarderen. Maar dit heeft niks met arrogantie te maken. Jij bent gewoon tot over je oren verwend. We hadden je een ÜV chipkaart moeten geven, of beter nog, zo een knalgele NS fiets. Behalve dat er geen automatische stuurbekrachtiger en airco opzit merk je nauwelijks het verschil. De frisse licht had je goed gedaan. Nu vat je al kou als je bij utregt uit terrecht wordt gewisseld en je de rest van de wedstrijd op de bank zit. Vervolgens geeft hij op cruciale momenten in de competitie niet thuis omdat je een zere keel hebt. Als ik voor Ajax mag spelen en ik heb het voor elkaar gekregen om zulke exorbitante salariseisen te stellen, die door onkunde van het bestuur overigens zijn ingewilligd, zou ik bij wijze van spreke zelf met een gebroken knieschijf die volle 90 minuten spelen. Vraag me alleen niet hoe. Jij bent een typisch gevalletje van een ongewenste erfenis. Het zou leuk zijn als je nog een paar ballen aan het eind van de competitie inschiet maar je bent veel en veels te laat! Moeten we voor jou gaan juichen? Dat is wel het minste wat je kunt doen. Toch? De Meersche Helden 2011 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 27