VAK410 Anno 2001 /-\jAX - Heracles Twee weken geleden kregen we een zware domper te verwerken. Een paar dagen eerder werden we nog uit het Europa League toernooitje geknikkerd, nu kregen de jongens het voor elkaar om opnieuw van Ado te verliezen. De kans op het landskampioenschap hebben we hiermee bij het grofvuil gezet is de verwachting van de meeste Ajax supporters. Maar we weten pas wie kampioen is wanneer deze zich ook echt de kampioen mag noemen. De taak van de spelers is om er elke wedstrijd weer voor te gaan en de achtervolging te blijven inzetten. Die Duitsers uit het oosten zullen vast nog wel wat punten laten liggen. En die mietjes uit Brabant zullen ook nog wel een keer op hun bek gaan. Dus laten we er vandaag vol voor gaan, op het veld maar ook zeker op de tribune, het team kan ons vertrouwen goed gebruiken! VAK410 Boek 10 Jaar VAK410 vastgelegd in beeld en tekst, een must have voor iedere VAK41 O'er en Ajax supporter. De groei van het kleurrijkste vak in Nederland is in talrijke foto's weergegeven. Inmiddels is VAK410 niet meer weg te denken uit de Nederlandse en Europese supportersscene, maar net als een ieder is ook 410 klein begonnen. Dit unieke boek omhelst zo'n 250 full color pagina's. Een boek vol met foto's van alle tifo-acties, pyroshows, corteo's, protesten, street art en nog heel veel meer. Een pracht exemplaar die in elke boekenkast past! Honderden jongens hebben de afgelopen weken geprofiteerd door zich in te schrijven tijdens de voorverkoop van het 10 Jaar VAK410 Boek. Zij zullen het boek exclusief als eerste half april ontvangen in de brievenbus. Voor wie zich nog niet verzekerd heeft van ons boek: deze is binnenkort ook te koop in het supportershome en ons VAK410 merchandise punt op de omloop van zuid2 en uiteraard te bestellen via de webshop(www.vak410.nl/webshop). Hou hiervoor onze website in de gaten! Onderstaande foto betreft een preview van het boek, hier is het boek met ringen. Het echte boek is een ingebonden boek. Jelle, rust zacht! Tijdens de wedstrijd Ajax-Spartak Moskou, was er tijdens de 18e minuut op VAK410 een eerbetoon voor Jelle. Enkele dagen ervoor bereikte ons het trieste bericht dat Jelle Smaal op 18-jarige leeftijd is komen te overlijden. Jelle behoorde een aantal seizoenen lang tot de meest fanatieke vlaggenbouwers van VAK410. Tientallen bandieri's gingen voor hem in de lucht, begeleid door een boodschap aan hem. Pagina 13 De Meersche Helden 2011

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 14