Het nieuwe jaar_ South-Crew Champions Ajax-NAC 26 januari 2011 De AFCA Supportersclub had ons gevraagd om een doek te maken met betrekking tot het 10-jarig bestaan van VAK410. Een verzoek welke we natuurlijk graag inwilligen. Het doek werd gemaakt en is in samenwerking met de AFCA Supportersclub op de tweede ring Noord gehangen. Onze eigen vakken gingen bij deze wedstrijd helaas niet in de verkoop. Dus zaten we verspreid over de diverse andere tribunedelen. Sommigen van ons wilden deel zijn van het feestvierende VAK410, anderen kozen ervoor om op Zuid-1 of Noord-1 plaats te nemen om rustig te genieten van de enorme tifoshow op VAK410. VAK410 liet zien waarom ze aan de Europese top staan op Tifo gebied! Bij deze nog 1 keer gefeliciteerd en keep the flag high! Sfeerteambudget Alle tifo groepen (sfeerteam Ajax, VAK410, South Crew, North Support) die actief zijn in de ArenA kunnen gebruik maken van het zogenaamde sfeerteambudget. Jaarlijks stelt Ajax een bedrag ter beschikking aan het sfeerteam voor positieve ondersteuning van onze club. Dit is uiteraard een zeer mooi gebaar vanuit de club waar wij als Tifo groep zeer blij mee zijn.. Van dit budget koopt het sfeerteam onder andere de vlaggetjes tijdens Europacupwedstrijden en financiert het choreo's, megadoeken, balustradedoeken, vlaggen, confetti, vuurwerkshows voorafgaand aan belangrijke wedstrijden, etc. Ajax stelt slechts een paar eisen aan dit budget. Positieve ondersteuning en de boetes bij Europese wedstrijden gaan ten koste van het budget alsmede de extra kosten door vernielingen. Helaas hebben we weinig invloed op de boetes en vernielingen, maar we hopen door het hier onder de aandacht te brengen minder last van te krijgen in de toekomst. Het budget voor dit jaar is helaas alweer op door de hoge boetes tijdens Europese wedstrijden en dus zullen we het de rest van het seizoen moeten doen met de middelen die we al aangeschaft hadden. Een betere sfeer heb je zelf deels in de hand, sta positief achter onze club en richt geen vernielingen aan! Om toch nog wat acties te kunnen uitvoeren zijn we ondertussen achter de schermen druk bezig om wat geld te genereren. Naast de vertrouwde merchandise verkoop gaan we een andere actie op touw zetten. Hoe en wat we exact gaan doen valt binnenkort te lezen op onze site (www.sthcrw. nl) en diverse andere supporter gerelateerde sites. We hopen dan op jullie medewerking en gulle giften!! Voor onze site zijn we trouwens nog op zoek naar een webdesigner. Wil je iets voor ons betekenen op dit vlak of denk je op een ander gebied van toegevoegde waarde te kunnen zijn (bijvoorbeeld bij het maken van spandoeken) meld je dan via info@sthcrw.nl South Crew www.sthcrw.nl info@sthcrw.nl De Meersche Helden 2Q11 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 7