Hetjiieuwe jaar South-Crew et nieuwe jaar is net begonnen en we kunnen zeggen dat er sinds het verschijnen van de laatste Meersche Helden veel gebeurd is. Zo zijn de havenslaven weer kansloos teruggestuurd naar Rotjeknor, al hadden we wel wat meer doelpunten verwacht. Onze sterspeler Luis Suarez is vertrokken voor een enorme berg geld naar de zogenaamde 'topclub' Liverpool. Urby Emanuelson heeft vervroegd afscheid genomen om in Milaan zijn geluk te beproeven. Onze ploeg doet weer volop mee in de competitie en we hebben op de verjaardag van VAK410 de halve finale van de beker bereikt door NAC gemakkelijk op zijn plaats te zetten. Ook de South Crew heeft niet stilgezeten in de winterstop, dus konden we de afgelopen wedstrijden weer wat laten zien op tifo gebied. Ajax-kakkerlakken 19 januari 2011 De oorspronkelijke wedstrijd zou op 19 december 2010 gespeeld worden, maar werd op het laatste moment afgelast door een enorme sneeuwstorm waardoor de ArenA niet te bereiken was. Een goede zet van de lokale driehoek, want de knvb wilde deze wedstrijd gewoon door laten gaan gezien het drukke programma. Gelukkig stond de lokale driehoek dit keer eens aan de zijde van de supporters en werd besloten de wedstrijd af te lasten. Het had wat ons betreft alleen iets eerder mogen gebeuren want de weersvoorspellingen beloofden al niet veel goeds. De wedstrijd werd verplaatst naar woensdagavond 19 januari. Waarom een risico wedstrijd nu ineens wel 's avonds gespeeld kan worden is ons nog niet bekend....maar het gaf ons de gelegenheid om tijdens deze avond VAK410 alvast te feliciteren met hun 10-jarig bestaan. Een week eerder dan de officiële verjaardag, maar aangezien onze vakken tijdens de bekerwedstrijd Ajax-NAC niet in de verkoop gingen besloten we om bij Ajax-kakkerlakken onze felicitaties over te brengen. Wat hoort bij een verjaardag behalve taart?? Een feestmuts, ballonnen en een vleugje Amsterdamse humor natuurlijk!! Het logo van VAK410 werd ietsje aangepast en op een doek van 20x20 meter gespoten. Het logo kreeg een feestmuts op met een 10 erop, een big smile en om het doodshoofd heen werden 2 rijen ballonnen gemaakt. Het balustradedoek met de simpele tekst South Crew feliciteert Vak410 maakte ons verjaardagscadeautje compleet. Het geheel werd begeleid door een stevig stukje vuurwerk (georganiseerd door het sfeerteam), wat natuurlijk een leuke bijkomstigheid was. Ajax won de wedstrijd zoals gebruikelijk zeer gemakkelijk. Van een echte klassieker kunnen we al lang niet meer spreken! Nog steeds geen uitsupporters en al veel langer eigenlijk geen tegenstander. De spanning is, jammer genoeg, ver te zoeken. Om dit te benadrukken hebben we begin tweede helft een tekstdoek ontvouwt met de tekst Gezocht Echte klassieker! Wat ons betreft zijn de uitsupporters van alle clubs welkom, onder dezelfde voorwaarden die voor de thuissupporters ook gelden. Vrijheid voor Tifo! Pagina 5 De Meersche Helden 2011

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 6