de Redactie [5) Oeste dames. Beste heren. Eigenlijk is dit voorwoord geheel onnodig. Rik van den Boog heeft ten slotte gezegd dat Ajax binnen mum van tijd weer volledig gezond is, dus kunnen wij supporters rustig slapen. Tja, door dergelijke, op gemoedscontrole beruste uitspraken, doe je als supporter juist géén oog dicht. Want zo naïef zij we niet. Wij hadden misschien wel liever een nieuwe spits gehad, in plaats van mooie gladde babbels. Het geld of de titel? En wat als we kiezen voor de titel, maar die uiteindelijk opnieuw mislopen? Lastige vraagstukken die tijdens elke transferperiode zullen terugkeren. Ook onze Johan blijft de gemoederen bezighouden. "Cruijff terug bij Ajax," werd door menig medium met koeienletters geschreven. Direct meldde Van den Boog echter dat hij de baas blijft, waardoor die hele klankbordgroep waarin Cruijff zitting neemt, wellicht niet zo belangrijk wordt. Daarom ligt het misschien in de lijn der verwachting dat die klankbordgroep al snel uit elkaar valt en Cruijff en consorten eieren voor hun geld kiezen. Maargoed, we zullen zien. Wij voorspellen alvast dat het laatste er nog niet over gezegd is. Gelukkig gloort er sinds het aantreden van Frank de Boer weer iets van hoop. Frank heeft tijdens zijn eerste maanden als hoofdcoach laten zien dat hij nog altijd snapt wat voor club Ajax is en welk type voetbal er bij Ajax hoort; plots rennen er weer jonkies van De Toekomt bij ons eerste team. Ineens combineren we weer. Natuurlijk gaat niet alles direct van een leien dakje, Frank heeft tijd nodig, maar het begin is er. Daarom vonden wij als redactie van De Meersche Helden, het wel een leuk ideetje om Frank eens aan het woord te laten. Dus check het interview. Oobby Haarms zaalvoetbaltoernooi editie 2 Het wederom goed georganiseerde toernooi begon met een minuut stilte ter nagedachtenis aan Bobby Haarms. Vanaf de eerste wedstrijd was het niveau van een hoog niveau, sommige teams vielen qua prestaties wat tegen maar de verwachte teams werden nummer 1 van hun poule. Maluku ging met 7 punten naar de halve finale en versloeg daarin Wezep. Supportershome ging met 9 punten naar de halve finale en versloeg daarin AFCA.nl. Een copie van het eerste toernooi een finale tussen de titelverdediger AFCA Maluku en het Supportershome. Ook nu waren de messen weer geslepen en was de spanning te voelen. Beide teams gaven zich voor de volle 100%, onder toeziend oog van Danny Blind die wederom de prijzen zou overhandigen. Ook hij zag twee teams die voor de overwinning gingen en soms stevig voetbal lieten zien. Het Supportershome trok na 15 minuten aan het langste eind door de wedstrijd met 2-1 te winnen. Nadat de prijzen waren uitgedeeld door Danny Blind had de organisatie nog een verrassing, een echte tombola met mooie prijzen. De trekking werd gedaan door Daley Blind. Chappo voor deze twee Ajacieden die hun supporters nooit vergeten. Na een zeer geslaagde avond kijken we nu al uit naar de volgende editie van het Bobby Haarms voetbaltoernooi. De Meersche Helden 2011 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 3