HGnacias por todo! Esperamos que vuelvas a Ajax en el futuro Want op geen enkele manier is ook aan de hand van de bevindingen in zijn rapport t.a.v. supporterswensen, niets verandert aan de afgrijselijke en reeds lang afgeschreven stoelen, en staat er nog steeds een nietszeggend logo op het verder steeds lelijker wordende gestreepte shirt. Een goede band tussen supporters en de club heeft Coronel voor een groot deel zelf in de hand. Het is alleen de vraag in hoeverre hij AJAX daadwerkelijk één wil maken en ook echt werk wil maken van de aanbevelingen die ook op supportersgebied in zijn rapport genoemd worden. De vraag is dus ook in dit geval of Uri Coronel wel de juiste man op de juiste plaats is... In Memoriam: Ida Smit Zaterdagavond 5 februari tegen middernacht is Ida Smit, de moeder van Para na een lang ziekbed overleden. Para, een van de beroemdste beruchtste Ajax supporters aller tijden, overleed zelf op 7 december 2003. De warme deken van medeleven van zijn vrienden en andere Ajax supporters deed zijn familie en vooral zijn moeder heel veel goed in moeilijke tijden. De uitvaart destijds met zo'n 2000 mensen, de stoet van honderden auto's en meer dan een pagina vol met diverse rouwadvertenties uit binnen- en buitenland in de Telegraaf trokken ook de aandacht van de media. Met als vervolg een documentaire van de Ikon over het leven van Para Smit, waarin Ida de belangrijkste geïnterviewde was. Na het verlies van haar zoon waren onder meer het jaarlijks Para Smit toernooi in de zomer, de herdenkingen bij zijn graf op 7 december en de vele condoleancebetuigingen van supporters op het AFCA condoleanceregister een mentale steun voor Ida, om door te kunnen gaan. Ajax werd een deel van haar en zij een deel van AFCA. Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte in deze moeilijke tijden. Je kan overigens je steun betuigen aan de familie op het condoleanceregister van Para: http://www.afca.nl/inmemoriam/para/ Mazzel, De redactie van AFCA. NL www.afca.nl De Meersche Helden 2011

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 29