Achter onze club South-Crew aiflïSi^MiKar in ucoTRjjÜ Oe tijd van Sinterklaasgedichten is voorbij en de Elfstedentocht is in aantocht. De afgelopen maanden ging het Ajax sportief niet voor de wind en dus is het rumoerig rondom ons aller Ajax. Inmiddels is onze hoofdtrainer Martin Jol inclusief consorten opgestapt en hebben we Frank de Boer als interim-trainer tot in ieder geval de winterstop. We moeten de komende periode goed doorkomen, zodat we na de winterstop nog kunnen meedoen voor de titel, de beker en nog meespelen in de Europa League. Het is alle hens aan dek! Jan Vertonghen: Wij, van de South Crew proberen ons team op dit moment positief te ondersteunen en onze spelers een hart onder de riem te steken. Tijdens de wedstrijd Ajax-PSV speelde Jan Vertonghen zijn 150ste officiële wedstrijd in Ajax 1een reden voor ons om hem daarvoor in het zonnetje te zetten. Met een twintig meter lang balustradedoek wilden we hem laten zien dat we trots op hem zijn! Door de tekst te kiezen: Jan Vertonghen, al 150x voorop in de strijd wilden we ook laten zien dat de andere spelers zich hier aan op moeten trekken. Als het voetballend even niet lukt, geef dan in ieder geval honderd procent! Vecht voor iedere bal en strijd voor iedere meter! Tijdens deze wedstrijd hadden we ook het Vlaamse Muur-doek weer uit de kast getrokken, omdat we blij waren dat onze tweede Belgische held Toby Alderweireld weer in de basis zou beginnen! Wat ons betreft mag hij daar blijven staan. Niets ten nadele van Ooijer, maar een speler uit de eigen jeugdopleiding, met toekomst, moet volgens ons altijd geprefereerd worden boven een speler die aangetrokken is. Cheque van Gelder: In de tweede helft van diezelfde wedstrijd hebben we een actiedoek laten zien, gericht aan de KNVB en Cheque Van Gelder, met daarop de tekst: KNVB stop willekeur, Van Gelder stadionverbod!!! Met deze actie willen we de KNVB erop attenderen dat voor alle stadionbezoekers dezelfde regels gelden, ook voor Cheque. Indien een willekeurige supporter een sigaar richting een steward zou hebben gegooid en een vechtpartij dreigde te ontstaan, dan zou een stadionverbod van minimaal een jaar worden uitgesproken. Dus KNVB doe je ding, en verlos ons van Cheque voor de komende periode! De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 6