O m De Meersche Helden online De Meersche Helden I cl 1 1 inds enkele weken heeft De Meersche Helden een nieuwe website, een site die gebruiksvriendelijker is geworden. Geen Ajax nieuwssite maar een site die alleen maar gebaseerd is op het fanzine, tevens heeft deze site ook een webshop. Via deze webshop kan je fanzine's bestellen om je collectie compleet te maken, en kan je merchandise kopen wat gerelateerd is aan DMH. Regelmatig komen er nieuwe artikelen bij. Met een paar klikken is het gewenste artikel van jou, betalen gaat via I-Deal dus binnen een paar minuten is de deal rond. Busreis. De Meersche Helden heeft geprobeerd een busreis naar Milaan te organiseren, helaas is dat deze keer nog niet gelukt. Dit kwam omdat wij er te laat mee begonnen zijn en omdat we iets duurder waren dan de rest. Dit komt omdat we kiezen voor iets meer luxe en comfort, mede hierdoor kunnen er minder mensen in de bus en dit houd automatisch in dat de prijs wat hoger valt. DMH gooit de handdoek nog niet in de ring en zullen het zeker weer proberen, is de eerst volgende Europese wedstrijd te doen met de bus dan zullen we zeker weer van ons laten horen. Sponsoring. Vanaf het ontstaan van het fanzine sponsoren wij, een paar voorbeelden zijn het Para Smit toernooi en het Bobby Haarms zaalvoetbaltoernooi. Tevens hebben we ons laten gelden bij het graf van Bobby en het standbeeld. Dit zullen we altijd blijven doen en als het kan breiden we dat uit. Bij het eerstvolgende Bobby Haarms zaalvoetbaltoernooi op 5 februari 2011 zijn we zelfs de hoofdsponsor. De Meersche Helden heeft zelf een eigen voetbalteam, dus ook op het veld laten we ons zien. Fanzine en de toekomst Het fanzine staat bij ons altijd op de eerste plaats, wij zullen er alles aan doen om het elke keer weer te verbeteren. Alle supportersgroeperingen komen aan het woord, hier kunnen ze hun kijk op Ajax verwoorden en dat waar ze voor staan. Zijn er groeperingen die wij over het hoofd hebben gezien laat het ons weten, wij zijn er tenslotte voor alle supporters, ledereen die aan het fanzine meewerkt doet dit geheel op vrijwillige basis, en daar zijn wij trots op. Het is tegenwoordig niet makkelijk om dat voor elkaar te krijgen in een maatschappij waar alles draait om geld. Uiteraard blijven wij doorgaan met het fanzine, wij hebben er nog steeds heel veel zin in om een fanzine te maken. En we zijn nog steeds trots als we het stadion in komen en we zien dat het gewaardeerd word, dat jullie het kopen en lezen. Wij zijn altijd bereikbaar voor op- of aanmerkingen. Wij zijn ook altijd op zoek naar versterkingen in ons verkoopteam. Vind je jezelf een goede schrijver en heb je wat te vertellen laat het ons dan weten. www.demeerschehelden.nl redactie@demeerschehelden.nl Ajax Supporters Fanzine RSS FEED COMMENTS Het Ajax supportersfanzine □ver het Heden, Verleden en de Toekomst Home Informatie Webshop Online Fanzine's Contact Afrekenen Webshop 2011 oude logo. Price: €20.00 Price: €65.00 More More Details Details B. Haarms Price: €2.50 More Details Ajax-010 19 Dec. 2010 uitgave 15 ■p A.F.C.A. AFCA supportersclub Ajaxf-side Ajaxlife Ajaxpride South Crew *Vak410 Alle producten in alleen via IDeal in' betaald. Heb je geen In' een product aanshaffen, ni Pagina 3 De Meersche Helden 201

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 4