De Meersche Helden online anzine De Meersche Helden heeft al een jaar een eigen website. Geen nieuwssite maar een site bijna geheel in het teken van het fanzine. Daar is bewust voor gekozen. Is er volgens ons wat te melden, dan zullen we dat zeker doen. Wij gaan dan ook met de tijd mee, want ook wij kunnen en willen niet stilstaan. Daarom is er zeer binnenkort een totaal nieuwe website, met een vernieuwde webshop. Met de lancering van de nieuwe site heeft DMH ook twitter Onze webmaster is helemaal los gegaan, en wij zijn zeer tevreden. De webshop is makkelijker en gebruiksvriendelijker geworden. Ook hebben wij het kopen via de webshop aantrekkelijker gemaakt, aan de verzendkosten kunnen wij echter helaas niks doen. Betalingen via het I-Deal betaalsysteem hebben we extra interessant gemaakt, want de kosten van I-Deal betalen wij. Hierdoor is het kopen van een fanzine via de webshop bijna net zo aantrekkelijk als wanneer je het fanzine koopt rondom de Arena tijdens verkoopdagen. Een fanzine missen hoeft dus eigenlijk niet meer. En als er meerdere artikelen tegelijk worden gekocht dan worden de verzendkosten naar verhoudingsgewijs lager. Ook komen er weer nieuwe merchandiseartikelen aan, meestal hebben die producten te maken met De Meersche Helden. We steken regelmatig de koppen bijeen als er weer wat ideeën zijn, en meestal komen we er dan wel uit. Met trots kunnen we dan ook zeggen dat we een nieuwe sjaal in onze webshop hebben. Het is een nette en degelijke sjaal geworden, wij zullen hem in ieder geval met trots dragen. Ga als trouwe lezer zeker onze website bezoeken, www.demeerschehelden.nl. En heeft u op of aanmerkingen dan kun je ons altijd mailen, ook ideeën zijn altijd welkom. Mailadres De Meersche Helden: redactie@demeerschehelden.nl Volg DMH op twitter: http://twitter.com/meerschehelden Pagina 3 De Meersche Helden 201

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 4