Mick Harren Interview Je hebt ooit in Ahoy opgetreden, heb je daar ooit last van opruiende bezoekers? Je komt er immers altijd openlijk voor uit dat je Ajax een warm hart toedraagt. "Nee, dat heb ik nog nooit meegemaakt. Ik houd me daar eigenlijk nooit mee bezig, ik koester geen haat jegens andere supporters. Ik heb geen hekel aan andere steden en ik zal er ook niet met een grote boog om heen rijden. Ik ben voor Ajax en houd van hun manier van voetballen. Dat is voor mij de enige club, ik ga voor het voetbal bemoei me niet met randzaken. En in mijn ogen wordt nog steeds het beste voetbal in Amsterdam gespeeld." Mijn leven wordt nog mooier als...? "Als Ajax de Champions League wint en kampioen wordt. En als ik een keer een nummer één hit krijg. Met het Engelstalige nummer Everlasting flow heb ik op nummer drie gestaan in Hong Kong, ik mocht daar twee keer voor een bomvolle zaal optreden. Dat was een geweldige ervaring, dat gevoel wil ik in Nederland ooit ook nog eens meemaken." Kan Ajax de Europese top ooit nog bereiken? "Het kan wel, maar het is wel moeilijk. Zeker in deze tijd waarin andere clubs voor veel geld spelers wegkopen. Als Ajax spelers kan behouden voor een paar jaar moet het lukken. Ik denk ook dat je waardevolle spelers die je graag wilt behouden ook iets extra's moet kunnen aanbieden. Alleen weet ik niks van de financiële situatie van Ajax, dus weet ik niet of dat wel kan. Het is natuurlijk ook een teamsport je moet er te allen tijde voor zorgen dat er geen wrijving tussen de spelers komt. Maar alle spelers weten meestal hun plaats wel en weten ook dat bepaalde spelers extra belangrijk zijn voor het team." Mick's leven "Ik ben een geboren en getogen Amsterdammer, mijn wieg stond in de Amsterdamse Jordaan. Daarna verhuisde ik naar de Wittestraat. Mijn favoriete uitje in die tijd was het voeren van de eendjes, samen met mijn oma. En hoe kan het ook anders; dat gebeurde bij de Rotterdamse brug. Mijn jeugd heb ik versleten op de Albert Cuyp. Ik heb daar ook jaren gebokst bij de Albert Cuyp sportschool. Jaren heb ik met mijn familie op de camping in Bakkum gestaan, wat toen bekend stond als een Amsterdamse camping. De jongens waar ik mee opgegroeid ben stonden daar ook allemaal. Ik ben een pure Amsterdammer Via Amsterdam-Noord ben ik uiteindelijk in Purmerend gaan wonen. Inmiddels ben ik al meer dan 26 jaar zanger in 2009 heb ik mijn 25 jarig jubileum gevierd." Pagina 23 De Meersche Helden 2Q1Ü

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 24