VAK410 Anno 2001 Het bestaansrecht van een voetbalclub is enkel de supporter. Supporters zijn de ambassadeurs van de club. In goede tijden, maar zeker in slechte tijden. Altijd. Overal. Als het aan ons had gelegen dan waren de wedstrijden in de groepsfase in een leeg stadion gespeeld. Maar de liefde voor de club is te groot. Het is spijtig om te constateren dat vele trouwe seizoenkaarthouders hier niet bij kunnen zijn.de wedstrijden met iets extra's. Simpelweg omdat de kaarten niet te betalen zijn. Of dat men het gewoon niet wil betalen! Een stijging van 100% in 5 jaar is absurd en totaal niet te rechtvaardigen. De mening over de prijsstelling was na bekendmaking overal te lezen. Gesprekken met bestuur hebben enkel een waardecheque van EUR 15,- opgeleverd. Geen korting, maar een vrij te besteden cheque. Het is een lachertje, maar bovendien een teken dat je weet dat je prijzen niet koosjer zijn. Actie zou en moest er komen. Wij staan altijd positief achter de club. In goede tijden, in slechte tijden. Uit liefde, maar ook uit respect. Enkel is ditgeen alleen wederzijds in tijden dat het uitkomt. De supporters hebben getracht om op diplomatieke manier onze mening kenbaar te maken en voor een ommekeer te zorgen. Maar de trouwe fans zijn niet serieus genomen. Wat rest is enkel onze mening op de tribune te uiten. Voor heel Europa. Dat is gedaan. Wij hebben gedaan wat vele denken, maar niet kunnen doen. Wij hebben gedaan wat wij moeten doen, zoals we altijd doen. Uit belang van de trouwe supporter op de tribune. Uit belang van de supporter die straks in november tegen Veendam in het stadion zit. Enkel rest ons spijt te betuigen aan degene die slachtoffer(s) zijn geworden op vak 124 van deze daden en de jongens van vak 125. Dit had niet mogen gebeuren. De hele actie had niet gehoeven. Wij hebben het niet gewild. Maar wij hebben gedaan wat wij moesten doen... lfAK.410 FUCK O AD! 3 november speelt Ajax de belangrijke uitwedstrijd tegen Auxerre, al snel was deze wedstrijd uitverkocht. Of toch niet? Reisorganisatie OAD heeft nog een flinke stapel kaarten beschikbaar, welke alleen te verkrijgen zijn in combinatie met een te dure busreis. Uitkaarthouders die naast een ticket voor deze wedstrijd hebben gegrepen en toch nog de wedstrijd willen bezoeken worden verplicht om dat met de busreis van OAD te doen. Dit kan niet! Daarom FUCK OAD! BUSREIZEN Naast een busreis naar Auxerre (inmiddels vol) biedt VAK410 ook een busreis aan naar Milaan. Kosten hiervan zijn 105 euro. De touringcar vertrekt op 7 december om 19:30 vanaf het supportershome en keer direct na de wedstrijd weer terug richting Mokum. De busreis is te boeken bij het merchandiseverkooppunt van VAK410 (bij 424) of via de webshop, (www.vak410.nl/ webshop/) De Meersche Helden 2Q1Ü Pagina 14

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 15