Champions League South-Crew Weer thuis volgde de loting voor de 4e, en tevens beslissende, voorronde voor de CL. De loting bracht ons dit keer Dynamo Kiev. Op papier de zwaarste tegenstander uit de mogelijk te loten ploegen. Kiev, we wisten dat het ver was en dat er weinig reisopties zijn naar deze stad. Toch vonden we een relatief gunstige vlucht en dus konden we ook hier onze jongens aanmoedigen. De stad was prachtig, het weer vooral op dinsdag, zeer zonnig en ook de uitslag was er 1 waar we vooraf voor getekend hadden. Misschien hadden we met meer uitsupporters de overwinning over de streep kunnen trekken! Saloniki en Kiev, het zijn steden die je waarschijnlijk niet op je wensenlijst hebt staan van steden die je gezien moet hebben. Maar wat is mooier dan deze steden toch te kunnen zien en dat dan te combineren met een stadionbezoek, een zonnetje en gezelligheid op de plaatselijke terrasjes? In Saloniki waren we slechts met 107 supporters aanwezig en in Kiev waren een schamele 129 Ajacieden, dit MOET beter. Hopelijk werken onze ervaringen aanstekelijk en zullen we bij toekomstige uitwedstrijden tegen de minder bekende tegenstanders met meer supporters afreizen om ons aller Ajax te steunen bij deze lastige wedstrijden! Ook Europees gezien willen we volle uitvakken zien! Gezien de loting voor de Champions League moet het mogelijk zijn om de uitvakken in Madrid, Milaan en Auxerre zoveel mogelijk te vullen! Uitgebreidere fotoverslagen kun je vinden op onze site, www.sthcrw.nl De Meersche Helden 201 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 7