Champions league South-Crew elaas, het afgelopen seizoen mocht niet zo eindigen zoals we met zijn allen gehoopt hadden. De 3e ster prijkt nog steeds niet op de borst van ons magische wit-rood-witte shirt. Na een spannende 2e seizoenshelft kwamen we wederom net te kort. Er is slechts één positief punt aan NIET kampioen worden het spelen van voorrondes voor het kampioenenbal, de Champions League! De competitie is nog amper begonnen, maar we hebben er bij het schrijven van dit artikel al 2 mooie reisjes opzitten. De loting voor de 3e voorronde: PAOK Saloniki. De zonnebrandcrème kon ingepakt worden, op naar zon, zee en strand... In Griekenland deden onze jongens op het veld wat ze moesten doen en met een 3-3 gelijkspel plaatsten we ons voor de 4e voorronde. Het was een heet, enerverend avondje, maar 200% de moeite waard. Vele supporters vonden dit één van de mooiste uitwedstrijden die ze tot nu toe meegemaakt hadden. Maar de trip werd nog mooier. Via-via kregen we contact met de fanatieke Aris Saloniki aanhang wat dit tripje een extra dimensie gaf. Nadat we al meerdere malen een biertje gedronken hadden met de Aris fans was het donderdag tijd voor hun wedstrijd: Aris F.C. - Jagiellonia Bialystok (uit Polen, voorronde EL). Met de vreugde van de avond ervoor nog in het hoofd vertrokken we in de middag richting de Aris-wijk om weer aan het bier te beginnen en de vele nieuwe vrienden weer te zien. Na opnieuw een gezellige middag met de Aris boys begonnen de straten rond het stadion zich in rap tempo geel-zwart te kleuren. Een uitzinnige menigte die al uren voor de wedstrijd bezig was met zingen, vuurwerk afsteken en gek doen. Een paar uur voor de wedstrijd reed de spelersbus van Aris langs. De menigte begroette die met fakkels en veel gezang. Toen het tijd was om de Gate binnen te gaan begon de politie zonder reden of waarschuwing traangas in de menigte te schieten. In de chaos die daarop volgde was het mogelijk om zomaar het stadion in te gaan, zonder enige vorm van kaartcontrole of fouillering. In het stadion zelfwas het 1 groot gekkenhuis! Gate 3 (SUPER3) stond de hele wedstrijd non-stop te zingen, een geweldig tafereel! Ongekend en niet te vergelijken met Nederlandse fans. Een mooie herinnering om mee naar huis te nemen. Pagina 5 De Meersche Helden 201Q

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 6