(dl© Redactie 2.0^ Q DEEE^WV K achter de rug, op naar een nieuw seizoen met Ajax. En dat betekent ook weer een nieuwe De Meersche Helden en die ligt nu voor je. Het was me de zomerstop wel. Ondanks het succesvolle WK voor de Ajacieden, zijn er nog steeds geen spelers vertrokken. En nou we eindelijk weer de Champions League hebben behaald na een kwartet zinderende wedstrijden, zal dat ook wel niet meer gebeuren. En wat een loting: Real Madrid, AC Milan en Auxerre. Maar wat verbaast ons? We gaan voor de derde plek! Ajax-onwaardig, wij zijn voor niemand bang, laat ze ons maar vrezen! Milan wordt nog gillend wakker van het seizoen 1994-1995, Madrid staat zich nog blauw te klappen voor de wedstrijd in Bernabeu van Ajax in 1995. En met Auxerre staat nog een (dubbele) rekening open. Nee, wij zijn Ajax, wij zijn de beste! Deze groep bij elkaar houden en er kan zeker wat moois gebeuren... Dan was er nog de soap rond onze trainer. Gaat ie nou wel of gaat ie nou niet? Openlijk geflirt met Fulham omdat je geen versterkingen mag doen. Je weet als trainer toch wat de financiële situatie van je club is? Het is eigenlijk een schande: hoe durf je the Cottagers als alternatief voor Ajax te zien? Met alle respect... Pas na toezeggingen van het bestuur (of was het toch het houden aan het contract) gaf Koning Martin aan dat hij wilde blijven. Hoezee! Nou zal je het waar moeten maken Na de soap kwamen er zowaar aankopen. Eerst was daar het aantrekken van Mounir El Hamdaoui. Technische spits, behoorlijke afwerker... Is ie nou gehaald als aanvalspartner van of vervanger voor Luis Suarez? Lijken toch een beetje de zelfde soort spelers. Daarna was er in ene de mededeling dat André Ooijer en Mido waren vastgelegd? André Ooijer? Was dat niet die bejaarde speler die wegging omdat ie vond dat ie niet de kans kreeg in 1995? En daarna liep af te geven op Ajax toen ie bij de lampen was? En Mido? Die was toch ook met de nodige problemen vertrokken? Wat moeten we daar nou mee? En dan het trieste nieuws dat na een lang en oneerlijk gevecht er weer een echte Ajacied ons is ontvallen. Één van de markantste en fanatiekste Ajacieden is niet meer. Joark, we zullen je missen. Je humor, die onvervalste Mokumse gein, je inzet. Je was een echte, in alles. De Meersche Helden wenst nabestaanden en vrienden heel veel sterkte toe met dit verlies. Zoals Joark al zei: "Ik zie een ster..." O De Meersche Helden 2Q1Ü Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 3