Rond zes uur was het al behoorlijk druk op de Arena boulevard. Voor de ingang van Zuid J stonden ook al een hoop supporters te wachten. Zelfs voordat de hekken open gingen werd er al voor een goede sfeer gezorgd door de jongens van 410. Met een hoop gezang werd er een heus groepsgevoel gecreëerd. Dit werd verder voortgezet tot de ingang van het vak. Waar iedereen nog even wachtte en er nog wat gezongen en gesprongen werd tot uiteindelijk het vak mocht worden betreden. Op het vak zelf was het ook een drukte van belang: sommige stonden met twee of zelfs drie man op één plek. Het was een geweldige avond in het stadion. De Arena was eindelijk weer geheel uitverkocht dus de hel van Amsterdam kon los barsten. Toen de tune van de Champions League begon te spelen, de gekleurde vellen omhoog werden gehouden en de spelers het veld opkwamen wist je het zeker: "Wij komen vandaag terug in de Champions League!". Bij het eerste doelpunt van Suarez ontplofte het gehele stadion, fakkels werden afgestoken en iedereen ging staan. Met een 1-0 voorsprong de rust in gaan is natuurlijk altijd lekker, maar op deze avond was dat extra speciaal en gaf het meer zekerheid. In de 75ste minuut scoorde onze aanwinst El Hamdaoui de 2-0 en iedereen wist het:"Ajax was terug!". De slotfase was nog even hectisch en spannend, maar 'we' hebben het geflikt! Na de wedstrijd nam Jol nog even de microfoon tot zich en bedankte het publiek. Zelfs toen je het vak uitkwam was er nog volop gezelligheid. Zo stonden de trommelaars van 410 buiten hun vak de boel nog een beetje op te zwepen en hing er een supporter aan het dak en werd vervolgens door een steward dringend verzocht weer naar beneden te komen. Een kwestie van 'uit je dak' gaan. Een deel van het publiek verzamelde zich uiteindelijk bij de kassa 's op Noord om hier de spelers een laatste groet te brengen voordat zij naar huis vertrokken. De meeste spelers kwamen een kijkje nemen en veel mensen van het bestuur en medewerkers van Ajax verzamelden zich ook en waren ons continue aan het filmen, aangezien ze het helemaal geweldig vonden. Het was één groot feest met iedereen samen. Elke speler werd toegezongen en de diverse eigen songs werden gezongen. Tot slot nog een bedankwoordje van Rik van de Boog en we gaan ervoor. In het stadion gaat het steeds meer lijken op Griekse taferelen en zo moet het eigenlijk elke match zijn. Tegenstanders moeten bang zijn om in Amsterdam te komen spelen: The Hell From Amsterdam. Kortom, wat een GEWELDIGE DAG! Champions League Busreizen: Auxerre - Ajax (4 november 2010, 20.45 uur) Heenreis Vertrek: 4 november 00:00 uur uur vertrek vanaf Supportershome te Amsterdam. Aankomst: 4 november ca 11.00 uur aankomst bij stadion te Auxerre. Terugreis Vertrek: 4 november ca 23.00 uur vertrek bij Stadion te Auxerre. Aankomst: 5 november ca 8.30 uur aankomst bij Amsterdam Arena. Bus: Royal Class (plaatsen: 49): 100,00 euro AC Milan - AJAX (8 december 2010, 20.45 uur) Heenreis Vertrek: 7 december 2010 19.30 uur vertrek bij Supportershome te Amsterdam. Aankomst: 8 december 2010 11.00 uur aankomst bij San Siro te Milaan. Terugreis Vertrek: 8 december 2010 ca 23.00 uur vertrek bij San Siro te Milaan. Aankomst: 9 december 2010 ca 14.30 uur aankomst Amsterdam Arena. Bus: Royal Class (plaatsen: 49): 120,00 euro Voor vragen: busreis@afca.nl Voor meer info: kijk op www.afca.nl Pagina 29 De Meersche Helden 2Q10

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 30