In het verleden zijn er heel veel spelers weggegaan omdat geld boven het sportieve werd aanbevolen. Veel carrières van spelers zijn hierdoor als een nachtkaars uitgegaan terwijl de bankrekening van de zaakwaarnemer juist steeds groter werd. Neem nu als voorbeeld Urby Emanuelson: Ajax zit nu in een impasse met Urby Emanuelson. Ajax heeft Urby een gelijkwaardig salarisaanbod gedaan over zijn contract. Over de invulling van zo'n contract heb je verder honderden mogelijkheden premies naar aantal wedstrijden, bonussen voor behaalde prijzen, sponsorgelden enz. enz.). En wij hebben begrepen dat Ajax en Urby er graag uit wilden komen maar dat de zaakwaarnemer van Urby de heer Brian Berkleefhierover heel andere gedachten had. Dit heeft dhr. Brian Berkleef dan ook op een vieze manier in de media uitgespeeld door overal en nergens te verkondigen dat Ajax Urby een contract zou hebben aangeboden dat veel lager zou zijn dan zijn huidige contract. Dit is dus pertinent NIET WAAAR! Het gevolg is echter dat Urby niet ingaat op het bod dat Ajax hem heeft gedaan en hij misschien na dit seizoen transfervrij de poort uit wandelt. En laat dit nou eens financieel heel erg gunstig zijn voor dhr. Brian Berkleef. Het wordt tijd dat het ook deze geldwolven duidelijk gaat worden dat wij als supporters klaar zijn met die graaicultuur. Spelersbelang en clubbelang staan voorop, en het opdringen van deze mensen moet maar eens stoppen. [Ajax Supporters Delegatie] AFC AJAX - Dinamo Kiev: we're back! Woensdagavond 25 augustus is het dan eindelijk weer gelukt: na vijf jaar speelt AJAX weer in de Champions League. De sfeer zat er al vroeg goed in. Rond het middaguur waren er overal in de stad al mensen te vinden met wit-rood-witte shirtjes. En op een enkele buurtbewoner na zaten de metro's later vol met Ajacieden. De Meersche Helden 2Ü1 Pagina 28

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 29