Hoofdteward Theo Interview Wat voor rol speelt Almere City FC - voorheen FC Omniworld - in jouw leven? Ze hebben mij 5 jaar geleden gevraagd om te helpen bij de oprichting van FC Omniworld, mede omdat ik kennis van zaken had op het gebied van stewards. In eerste instantie zou ik dat drie jaar doen maar dat werden er uiteindelijk vijf. Ik heb dat met veel plezier gedaan. Om gezondheidsredenen ben ik daar nu mee gestopt. Ik kreeg last van mijn grote teen en later bleek dat mijn hartslagader aan de rechterkant verkalkt is. En daar kunnen ze voorlopig niets aan doen, ik doe ook mee aan een medisch onderzoek in Utrecht. Landelijk gezien zijn er misschien maar tien patiënten die hetzelfde hebben als ik. Je kan er heel oud mee worden maar dan moest je in mijn geval wel wat aan je levensstijl veranderen. Ik was een workaholic, werkte soms 7 dagen in de week. Na alles thuis op een rijtje te hebben gezet, heb ik samen met mijn vrouw besloten te stoppen bij FC Omniworld. Ook als buschauffeur ben ik minder gaan werken, nu nog maar drie dagen in de week. Ik wil Ajax toch niet laten schieten, en dat zal als het aan mij ligt ook nooit gebeuren. Komt het ooit weer goed met Ajax? Jazeker, daar heb ik het volste vertrouwen in. Wat belangrijk is dat je als supporter, en dan bedoel ik niet de supporter die alleen maar komt als Ajax Champions League speelt, ten alle tijde je club steunt ook als het wat minder gaat. Je moet wel realistisch zijn: een seizoen als 1994/95 zal je niet gauw meer meemaken, maar met Ajax komt het zeker weer goed. Pagina 25 De Meersche Helden 2Q1Q

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 26