Hool teward Theo Interview Wat doet het met jou persoonlijk als het niet goed gaat met onze club? Dat doet me zeer, daar kan ik soms ook slecht van slapen. Zeker als je een kampioensschap verliest op één punt. Je bent er tenslotte voor de club dus dan hoop je altijd dat het goed gaat. Helaas is dat niet altijd zo. Je bent tegenwoordig lid van Ajax. Wat betekent dat voor je? Daar krijg ik nog steeds kippenvel van, ik heb later begrepen dat je voorgedragen moet worden. Ik zie het als een kroon op mijn werk bij Ajax. Meneer Coronel kwam tijdens de wedstrijd tegen de amateurs van Huizen tijdens de voorbereiding in 2009 naar me toe en vroeg of hij me even kon spreken. Toen vroeg hij: "Theo heb je het laatste nieuws al gehoord?" Ik zei: "Morgen komen mijn kinderen weer thuis, misschien word ik wel weer opa." "Nee", zei hij toen "je wordt lid van Ajax, want als er één het verdiend heeft dan ben jij dat." Ja, dat was zeer emotioneel, toen de wedstrijd was afgelopen kwamen alle spelers ook naar mij toe om me te feliciteren. Ook mijn gezin heeft een traantje gelaten, die staan al jaren achter me. Vergeet niet dat ik al ruim 20 jaar een dubbele baan heb. Hun steun is heel belangrijk voor me, mede dankzij hun heb ik dit allemaal bereikt. Mis je soms niet de tijd van De Meer... In het begin wel, ik weet nog dat ze ons vroegen in De Meer hoe we de sfeer konden behouden in de Arena. Toen zeiden wij: "Hou de kernen bij elkaar vak F en vak M moet je niet verspreiden over de Arena." En na een paar jaar, mede door toedoen van Joark, is dat uiteindelijk gerealiseerd. En helemaal nu, nu ook 410 op Zuid zit, is de sfeer weer bijna zoals vroeger. Heb je buiten het voetbal ook nog een leven? Jazeker uiteraard mijn gezin. Mijn kleinkinderen vragen ook veel tijd en die geef ik hun ook. Tuinieren doe ik graag, ik kweek buxussen (een soort kleine hegplant - red.). Er is me al gevraagd om rondom het graf van Bobby Haarms er een paar te plaatsen. Ik fiets graag op mijn mountainbike. Ook heb ik dit jaar al voor de 26ste keer de Nijmeegse vierdaagse gelopen. Er is voor mij zeker wel een leven buiten het voetbal. De Meersche Helden 2Q1Ü Pagina 24

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 25