Ik^p© Toen de interesse van Fulham voor Jol (en dus ook voor zijn broer Cock (what's in a first name?!)) bekend werd, begon Jol meteen te piepen over dat hij geen geld heeft om te investeren. Maar Jol begrijpt niet dat een goede trainer juist spelers beter kan maken. En dat het van loyaliteit en respect voor Ajax zou getuigen als je gewoon je contract uitdient. Maar het ging natuurlijk gewoon om de poen. Maar dat zegt Martin natuurlijk niet. Fulham hield Jol een enorme berg aan knaken voor en hij begon al meteen te kwijlen bij de aanblik. Dus toen maar de wereld in geholpen dat hij het zo schandalig vond dat er geen geld was voor aankopen. Maar dat wist hij al. Uiteindelijk is dit naar buiten gebracht als dat Van den Boog en Jol er samen uit zijn gekomen. Maar Ajax heeft hem natuurlijk gewoon aan zijn contract gehouden. Je krijgt maar 3 miljoen per jaar aan salaris, Martin. En we weten dat het erg zwaar voor je is in deze tijden van economische crisis, maar je zult het er mee moeten doen, ouwe... Maar we hebben de volgende ronde van de CL bereikt. Ajax is eindelijk weer terug waar het hoort: bij de beste clubs van Europa! Onze "trainer" vond het trouwens wel erg jammer dat als laatste ploeg Auxerre aan de poule werd toegevoegd. Tja, want hij wil natuurlijk verder in Europa en een derde plek in de poule zou nog recht geven op deelname aan de Europaleague. Derde plek? Wil iemand alstublieft tegen Jol zeggen dat hij trainer is van Ajax! Dat Ajacieden na het loten van Real Madrid, AC Milan en Auxerre gewoon dachten "nou, dat zijn mooie tegenstanders... worden leuke wedstrijden... en op 1 been en met 2 vingers in de neus naar de volgende ronde van de CL Die volgende ronde is natuurlijk ook gewoon een zekerheidje. Ondanks Jol. En hopelijk gewoon weer met dat prachtige, ons typerende 4-3-3. Laat de rest van de wereld ons maar arrogant vinden. We don't care! Wij zijn Ajax! Joe Wish De Meersche Helden 201

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 17