South O mm N a een lange reis kwamen wij op woensdagavond aan in Milaan. Nadat eerder die dag een vliegtuig ons van Brussel-Charleroi naar Milaan Malpensa had gevolgen. Na een nachtje Milaan werd donderdagochtend de trein naar Turijn gevonden en na een reis van 2 uurtjes kwamen we aan in een heerlijk Lente-achtige Turijn [in Nederland was het weer op dat moment om te huilen] □aar aangekomen de tassen in het hotel gedumpt, een kleine stadswandeling gemaakt [weinig te beleven] en werd de Irish Pub maar opgezocht. Na een gezellig middagje werd de weg naar 't stadion maar eens opgezocht. In het mooie Olympische Stadion van Juventus werd een mooi plaatsje onderin het vak [en voor sommige op de wand] ingenomen Net aan de kant waar ook een kleine groep Haagse 'Hooligans' wanhopig probeerde de grote mannen uitte hangen. Deze werden door de groep Ajacieden toepasselijk begroet. Over de wedstrijd zullen we het maar niet hebben. Op vrijdagochtend met de trein terug naar Milaan. Hier werden eerst de nodige winkels met een bezoekje vereerd, en vervolgens trokken we naar het San Siro stadion om te kijken waar Wesley en 'the Hunter' hun thuiswedstrijden tegenwoordig spelen. Aardig imposante staal- en betonconstructie maar na 5 minuten hadden we het ook wel gezien. Helaas duurde de rondleiding nog een halfuur en na het gezien hebben van een 3 ringen stadion, een veld en heel veel gangen was de roep na bier weer groot, Wegwezen dus! Na nog een gezellige avond nacht op het vliegveld van Milaan vertrokken we zaterdagochtend terug richting het koude regenachtige Holland. Pagina 5 De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 6