éB Redactie Z.A L i TOCH HOC H et seizoen 2009-2010 zit er bijna op, met de wedstrijd van vandaag erbij zijn er nog 2 te spelen. Vandaag tegen Heracles en volgende week in Nijmegen tegen Nee. Of het seizoen wordt bekroond met een schaal kunnen we nu nog niet zeggen, maar dat we 25 april naar de badkuip gaan voor de bekerfinale, dat is zeker. En uiteraard gaan wij ervan uit dat we die winnen. Wat het volgend seizoen brengt weten we ook nog niet. Blijft Suarez? Blijft Vertonghen? En wat gaat bijvoorbeeld Van der Wiel doen? Die moeten we misschien wel verkopen, we hebben tenslotte miljoenen verlies geleden. Hoe gaat Daley Blind het doen? Hij word tenslotte niet voor niks teruggehaald uit Groningen. En komen er ook nieuwe spelers bij, en wie. Wat wordt er gedaan met de verhuurde spelers, komen ze terug of wat. We kunnen alleen maar gissen, en afwachten... Een zekerheitje kunnen we wel melden over volgend seizoen, De Meersche Helden gaat gewoon door. Ook volgend jaar zullen we weer met B fanzines uitkomen. We houden jullie op de hoogte via onze website, en uiteraard via de andere bekende Ajax sites. Via deze weg willen we iedereen bedanken die ons bestaansrecht geven. Uiteraard de kopers want daar doen we het voor. De vrijwilligers van het verkoopteam want ook zonder hun kunnen we niks. De schrijvers die stukken aandragen om het fanzine te vullen. Ook de mensen binnen Ajax, want die zorgen er voor dat we medewerking krijgen als we bijvoorbeeld een interview moeten regelen. Tevens willen wij Paul en Barbara feliciteren met de geboorte van hun zoon Thomas. Allemaal bedankt en tot volgend seizoen! De Meersche Helden 2010 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 3