twee uitgaven hebben we het over het graf van Bobby gehad, dat waren geen positieve stukjes. En als het over de familie van Bobby gaat zijn wij nog steeds niet positief. Alleen als er iets belangrijks rondom Bobby is ja, dan geven ze ineens thuis, dan hebben ze ineens wat te vertellen. Of als er wat geschreven moet worden in Hard Gras! Tsja, dan willen ze wel wat zeggen. Aan achteraf gelul hebben we niks, en over de doden niets anders dan goed. Vandaag en morgen is belangrijker, terugkijken mag maar dan positief aan negativiteit heb je niks, bereik je ook niks meer mee. Ben je het ergens niet mee eens dan had je toen moeten ingrijpen toen wat moeten doen. Eindelijk hebben we goed nieuws, het graf is klaar. Het ziet er honderd keer beter uit dan dat het was, er zijn nog wel een paar opmerkingen maar daar word aan gewerkt. Zo is er eigenlijk niks wat aangeeft dat het om een Ajacied gaat, een leek die bij het graf staat kent misschien zijn naam wel maar kan hem niet plaatsen. Er staat bijvoorbeeld geen Ajax logo op, iets wat toch wel moet. Maar we moeten eerlijk zijn er is nu eindelijk een graf om je niet voor te schamen. Het mooie is toch wel dat er een bankje op is geplaatst met daaronder de tekst, HOUTEN SCHEPEN IJZEREN KERELS. Typisch Bobby. Op 8 maart zijn geboortedag zijn we met meerdere Ajacieden bij zijn graf geweest, het zag er al veel beter uit. Rondom het graf was het opgeruimd en ar waren zelf bloembollen gepland, Henk had nog een kleine speech. Ook werden er wat fakkels afgestoken. Op dinsdag 31 maart werd het onthuld, een familie aangelegenheid. Wij zijn daar niet bij geweest, zou ook een beetje hypocriet zijn. Eerst negatief over de familie schrijven en Henk dan bij de onthulling er naast staan. Wij zijn een paar dagen later bij zijn graf geweest met o.a. Henk, een afvaardiging van de AFCA Supportersclub, de AFCA, Niels, Dini en Rob van FC Blijlevens. Wij van De Meersche Helden zijn zeer tevreden. Jullie, de supporters hebben er mede voor gezorgd dat dit is gerealiseerd, om dan nog maar niet te spreken over de actie: dezemanverdienteenstandbeeld.nl Ook dat beeld komt er, hoe wat en waar dat weten we nog niet maar via de diverse sites worden jullie op de hoogte gehouden. En als er iets te melden is komen wij er volgend seizoen ook zeker op terug. De Meersche Helden 2010 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 27