GH][LDIJÏ]Tl@[P Joark Pling Plong Hier spreekt u nachtmerrie Joark!! Roomskateljood in hart en nieren. Waarom doen jullie dit? Waarom roepen jullie van die lelijke dingen tegen ons. Het kan toch ook anders en geloof me het is zo makkelijk. Luister en ga er eens goed voor zitten. Laat de ramen heel en deuren dicht anders tocht het straks. Hamos, Hamos Utrecht is de klos,, Hames, Hames dat is jullie les,, Hamoer, Hamoer wat een tienertour,, Hamaak, Hamaak rondje van de zaak. Hamug, Hamug jullie gaan nu terug,, Haweg Haweg terug naar Utereg,, Haweg .Haweg dikke vette pech... Nou dat werkte super iedereen begon met elkaar te vechten, ze zagen het verschil niet meer tussen een neus en een kneus. Snel ben ik uitgestapt en ik zou Joark niet zijn als ik op het perron ook nog een leuke slogan eruit gooiden! HAFIJN, HAFIJN daar gaat de GAZATREIN. ..Oeps nu begin ik ook al. Snel weg hier anders wordt ik nog terug gestuurd naar me vak. Ik was nog niet helemaal klaar want toen de trein bij Breukelen kwam drukte ik een knop in en zong Achmed Achmed hier komt een raket... Nee, nee niet lachen nu, die is te grof, nou oké dan misschien een beetje flauw sorry sorry maar de groeten uit adam en veel plezier met de samenvatting, shalom. TtttrrrriiiinnnngggTtttrrriiiinnnggg. Hallo met Joark. Hai Joark met Jop Cohen,, alle sinagogempies bij elkaar dat was leuk ik heb er wat van geleerd zeg en ik vind deze ook wel leuk. Hamee„Hamee hier komt de M.E en Hamek Hamek paar klappen in je nek,, Hameek, hameek dit is een jodeustreek Nou, nou, nou jobpie,, jobpie toch! Foei gedraag je, tot hier en niet verder terug naar de stopera jij. 1 dag later FC Utrecht supporters gaan de Politie Amsterdam aanklagen wegens onnodig geweld. Hazuur,,Hazuur klagen bij de muur De Meersche Helden 2010 Pagina 12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 13