joqüèDti - ©mm □p de zaterdag voor de wedstrijd vroeg verzamelen om het megadoekte maken. De stof spuitbussen plastic en andere benodigdheden werden in de auto's geladen waarna op onze locatie het doek gemaakt kon worden. Het doek werd gemeten en gerasterd waar nodig en kwam op 24x29 meter. Na de hele dag in de weer te zijn geweest was het doek gereed. In de avonduren werd het doek klaargelegd in de ArenA en de bandieri's werden voorzien van stokjes, zodat we op de wedstrijddag minder werkzaamheden zouden hebben. □e bandieri's werden snel verdeeld over de vakken 427 en 429 en het balustradedoek werd opgehangen. Het megadoek lag al klaar, het doek ging prima omhoog. Jammer dat het niet lang omhoog gehouden werd, maar dat is een kritiekpunt dat we onszelf aan kunnen rekenen. Een goed leermoment voor de toekomst. □e foto's en het stukje geven jullie een klein kijkje in de keuken van wat er bij een actie zoal moet gebeuren. Veel werk dus, om dit werk niet voor niets te laten zijn hopen we ook in de toekomst op jullie medewerking! Op de wedstrijddag zelf hadden we in onderling overleg metVak410 besloten om onze actie begin 2e helft uit te voeren, zodat zowel de actie van Vak410 als onze actie het beste tot hun recht zouden komen. Dit betekende wel dat wij binnen 1 5 minuten alles klaar moesten hebben liggen!! Gelukkig werkte Ajax al goed mee door de rust in te gaan met een 2-0 voorsprong Mzzl South Crew www.sthcrw.nl De Meersche Helden 2010 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 7