dl® E n daar zijn we weer met nummertje 11Een elftal nummers bij elkaar, maar laten we niet te oubollig worden. Voor je het weet wordt het allemaal gezapig en daar passen we toch mooi voor. Saai en voorspelbaar laten we wel aan die lampenclub over. Daar zijn ze er aan gewend en er zelfs trots op. Ach, liever altijd wat beleven dat de brave gemoedelijkheid. Dat past onze club niet. Branie, lef, bravoure... Dat is AJAX! □ver de resultaten mogen we best tevreden zijn: de 3-0 tegen de tukkers hakt er daar toch lekker in. Alleen was het wel huilen met de pet op en met billen samengeknepen om te zien wat er tegen NEC voor de beker op de mat werd gelet. Thuis tegen een degradatiekandidaat dien je gewoon met duidelijke cijfers te winnen en niet pas na 2 rode kaarten en verlenging. Dat mag gewoon niet. Over de Klassieker hebben we het maar helemaal niet: wat is nou een Klassieker zonder uitpubliek? Een leuk een-tweetje tussen de burgermeesters van beide steden maken het er niet leuker op. Aan de wedstrijd tegen Juve houd je toch een dubbel gevoel over: één van de beste wedstrijden die AJAX dit seizoen heeft gespeeld, maar wel met lege handen achterblijven. Dat klote- catenaccio ook: wat een luizenvoetbal! Twee kansen, twee goals, ongelofelijk. Maar wat wel duidelijk is geworden na deze wedstrijd is dat ze die lamlul [of toch oetlul Dick?] op de achterlijn die als extra official is toegevoegd wel kan worden opgedoekt. Recht voor je snufferd niet zien hoe een spaghettivreter aan vrij worstelen doet en een andere gaat lopen volleyballen in de zestienmeter... Of is de 23-jarige [I] scheidsrechter soms er iets aan gelegen om Juve vooral niet te benadelen? Je weet het nooit met die belchinezen van tegenwoordig... Nou ja, niet zeiken. Wij zijn AJAX, wij hebben de scheidsrechter niet nodig. Nooit gehad ook trouwens. En laten we vooral door blijven gaan op de weg die we nu zijn ingeslagen: winnen, winnen, winnen! Die lampen en die tukkers moeten toch een keer gaan verliezen? Zo goed voetbalt het allemaal niet meer. □e mazzel! De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 3