Wtrnmim DTnlDiïïl W®IP(s]D©[(Ï]IÈ dzdzQTl ^Ë^[nl(s][s)(^(^D(s] Werkgroep Zoals gezegd zal vandaag voor het eerst ruchtbaarheid worden gegeven aan de actie. De komende tijd zal er op verschillende manieren aandacht worden gevraagd voor de actie zodat het doel, een levensgroot bronzen standbeeld van Bob Haarms, gerealiseerd wordt. Wij zijn ons er van bewust dat dit grote bedrag de actie erg ambitieus maakt, maar we zijn er van overtuigd dat het mogelijk is. In het stadion zullen vandaag diverse spandoeken te zien zijn. Tevens wordt er een persbericht verstuurd en is vanaf morgen de speciale website www.dezemanverdienteenstandbeeld.nl officieel online. Hoe kan jij de actie steunen? Vanaf vandaag is het mogelijk om een donatie te doen op het speciaal geopende rekeningnummer: 41.27.55.122 t.n.v. Supportersvereniging Ajax o.v.v. 'standbeeld Bob'. Alle donateurs worden op de website vermeld met hun naam, zonder bedrag. Mocht je dit niet willen plaats dan als omschrijving 'anoniem'. De rekening staat onder onafhankelijk toezicht van Ajax' financieel directeur Jeroen Slop en Anneke Ruitenberg, directeur van de Supportersvereniging Ajax.. Op zondag 14 Maart voorafgaand aan de wedstrijd Ajax-PSV zal in het gehele stadion een collecte gehouden worden. Theoretisch gezien komt het standbeeld er wanneer iedere Ajacied gemiddeld een euro bijdraagt, geef dus gul! Mocht het nodig zijn dan zal er later dit seizoen nog een keer een collecte gehouden worden. Voor de actie zullen diverse 'Bobby-artikelen' geproduceerd worden zoals een T-shirt, sjaal, stickers en een speciale dvd met daarop indrukwekkende beelden, zoals het afscheid van Bob bij Ajax in 2QQQ en de uitvaart. De producten zullen verkocht worden in het supportershome, bij het verkooppunt van VAK41 Q op de omloop bij vak424 en via de webshop van vak41 Q.nl. Meer informatie hierover wordt z.s.m. via www.dezemanverdienteenstandbeeld.nl bekendgemaakt. Ajacieden, in juni 2QQ9 lieten we zien hoeveel Bob voor ons en voor Ajax betekend heeft en nog steeds betekent. Met duizenden supporters, grootheden uit de Nederlandse voetbalwereld, fakkels, mooie woorden en gezang namen we afscheid van Bob op de Toekomst. Nu is het tijd om te laten zien dat we Bob niet willen en zullen vergeten. De S 5.802,- is een goed begin maar nog lang niet genoeg. Nu is het aan ons allen die Ajax en Bob een warm hart toedragen om dit een vervolg te geven en er samen voor te zorgen dat het standbeeld er komt. De bekende uitdrukking:Deze man verdient een standbeeld" is op niemand meer van toepassing dan op Bobby. Wij rekenen op jullie! De Meersche Helden 201 Pagina 28

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 29