Joark u ik wat meer veroordeeld ben tot de televisie omdat mijn ziekte het niet toe laat naar het stadion te gaan, zie ik de spelers ook op een heel andere manier. Qp tv zien ze er veel groter uit dan in het echt. En wat zijn sommige spelers eng. Ik vraag me ook af of ze de trainer en de supporters wel horen. Qp tv heb je eigenlijk maar een klein overzicht daardoor erger je je nog meer dan in het stadion. Waarom maken spelers vaak dezelfde fout, iedere keer die domme lange ballen [schoten] naar het doel van de tegenpartij? Van de 10 keer is die bal 9 keer voor andere club. Waarom? Omdat ze op tv groter lijken, en zij hun zelf bij studio sport ook zo zien. Het wordt tijd dat ze duidelijk gemaakt wordt dat ze maar hele kleine ventjes zijn met Anita als winner. Als ik kijk naar psv, twente, nee, heereveen etc. dan mogen we echt nieuw talent bij de jeugd ook eens op lengte binnen halen. We zouden eigenlijk een bordje op moeten hangen bij de toekomst met; korter dan 1.45 probeer het later nog eens. Er is een nieuwe held bij Ajax aangewaaid oftewel Suk. Een speler die bij de training zei dat hij ook goed kon voetballen en graag een keer mee wilde trainen. Kijk daar houden we van, spelers van buitenlandse afkomst willen graag voor Ajax voetballen. Maar goed dat het bordje er nog niet hangt, en niemand een grapje maakte over een bestelde loempia van Jol. Mogen we dan 1 keer mazzel hebben dat deze bal goochelaar de ballen uit de lucht kopt. Zijn kapsel heeft hij in ieder geval mee. □at maakt hem twee koppen groter. Ik vraag me alleen af hoe Appie Hein hier een voetbal plaatje van kan maken. Mijn grote Ajaxgod wat een spleetogen, alsof hij 10 jaar lang naar Ajax keek op een breedbeeld televisie. Ja, daar gaan we nog een hoop lol aan beleven. Alle ballen op Suk. In de vorige Meersche Helden zei ik dat we minimaal 4 punten zouden verspelen. Nou dat dit al na 3 wedstrijden is gebeurd had zelfs een waarzegster niet durven te voorspellen. Gelukkig speelde we tegen twente zoals het moet, op de eerste 20 minuten na. Je gelooft het toch niet dat dit twente boven ons staat. Genoeg over voetbal. Even iets heel anders, mijn interesse voor: Qp zoek naar de nieuwe Uri Geiler is dit jaar extra sterk en wel hier om: mijn goede vriend Mike doet mee en geloof me die kan echt goochelen en ja het is een mentalist wel een gestoorde maar dat zijn al mijn vrienden. Ik wil jullie vragen om vooral te kijken naar deze Amsterdammer, dus automatisch Ajacied. Hij trad op in de eerste show [voorronde] met een munten act waar de hele jury versteld van stond, ja ook de bekende goochelaars Rob en Emiel. Hij is door naar de volgende ronde. Ik sprak hem daarover en ik maakte een afspraak met hem dat alle Ajax supporters op hem zouden stemmen als hij in de liveshow zou komen. Qe voorwaarde is wel dat hij dan de truc met de glazen bak doet [terrarium] iets dat ik hem leerde. Qe cloe ga ik nog niet verklappen maar als hij de liveshow haalt en hij doet deze truc dan zal iedereen die voor Ajax is, hier lang over praten een act met Amsterdamse Ajax humor. Als hij het doet, beloven jullie mij dan te gaan stemmen op Mick? Want dat verdiend hij echt, geloof mei. Ik reken op jullie en hoop dat hij de kans krijgt deze uit te voeren want ondanks dat het live op tv is heeft SBS B wel de regie in handen. Alleen Mick is gestoord en heeft daar scheid aan, want Mick is een Amsterdammer. Uri Geiler elke vrijdag 20.30 uur. En tegen Mick zo ik willen zeggen succes en ik reken op je mazzel De Meersche Helden 201 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 27