[MIOJ] Ijsd? [jSs)(2)[p)n De Meersche Helden merchandise e naam De Meersche Helden doet veronderstellen dat wij met weemoed terugkijken op het mooie Ajax-verleden. Dat is deels waar. Echter, De Meersche Helden streeft ook ontwikkeling na en kijkt weldegelijk naar de toekomst. Zo lopen er momenteel al Ajacieden rond met merchandise van De Meersche Helden; sjaals, mutsen, badges, we hebben het. En ook onze website www.demeerschehelden.nl is er een om vanaf nu goed in de gaten te houden. Website en webshop Zoals gezegd is er het één en ander gaande op ons webshop demeerschehelden.nl. Vanaf vandaag, 28-02-2010; de dag dat Ajax thuis tegen FC Utrecht speelt, kun je via de webshop op onze website naast de normale editie van De Meersche Helden, ook diverse merchandiseproducten kopen, uiteraard van De Meersche Helden. Allemaal gloednieuw en ontworpen door supporters, voor supporters. Naast de nieuw gevulde webshop, zet B. van Mokum; een van onze columnisten, elke zondag een door hem geschreven weekoverzicht op de website. En het kan zomaar gebeuren dat we af en toe - als we een keer in een goede bui zijn - een fotoverslag van het één of het ander op de site zetten. Zet www.demeerschehelden.nl dus in je favorietenlijst en blijf de ontwikkelingen volgen. Bobby Haarms sjaals Ter nagedachtenis aan onze Meersche held Bobby Haarms, zijn er prachtige [ja come on, we mogen ze zelf toch ook mooi vinden...] sjaals gemaakt. Een gedeelte van de opbrengst van de sjaalverkoop zal ten goede komen aan een Bobby Haarms-eerbetoon, op welke wijze en in wat voor vorm dat ook zal zijn; het geld is voor iets moois voor Bobby. □e vraag naar deze sjaals is momenteel erg groot, zorg er daarom voor dat je er snel eentje koopt of bestelt; een beetje voor jezelf, en een beetje voor Bobby. Voor al onze merchandise-items geldt: op=op, helaas. Check voor alle merchandise-prijzen het overzicht op de volgende pagina. Tevens wordt er gewerkt aan een speciale Bobby Haarms-uitgave van De Meersche Helden, wanneer deze gaat verschijnen is vooralsnog onduidelijk, maar wij houden je op de hoogte. Mutsen Toch heb je aan alleen een sjaal niet genoeg deze koude Nederlandse winterdagen. De keel wordt inmiddels warm gehouden door een klasse sjaal, maar hoe zit het met de oortjes? Ook daarvoor zijn enkele topdesigners geraadpleegd. We hebben de mutsen zelfs op kwaliteit getest, en zonder te overdrijven lachen we nu om temperaturen van -20. Nee, onzin, ze zijn gewoon onwijs mooi, dus wees er weer vlug bij. □e mutsen zijn verkrijgbaar met een zwart of met een grijs logo. Pagina 15 De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 16