Wüfe 11 ptofêg 1 i Bobby Haarms wie kent hem niet, Bobby Haarms Bobby Haarms is een echte Ajacied. Ook hij is niet blij met de gang van zaken maar was wel de eerste die zijn nek uitstak, gelukkig denkt hij er net zo over als iedereen die Bobby een warm hart toedraagt. Verschillende groeperingen en ook Ajax werden benaderd om mee te helpen, en helpen is in dit geval zo snel mogelijk geld bijeen te krijgen voor de realisatie van het doel. Ook wij zijn benaderd en uiteraard zullen wij ook helpen, we hadden al het idee om sjaaltjes te maken met de afbeelding van Bobby erop. Bij Heerenveen uit hadden we de sjaals in ons bezit en hebben we ze verkocht, binnen enkele minuten waren we er door heen. De winst die we daarmee verdienen gaat naar dat doel. De eerste 500 euro zijn inmiddels al door ons gestort, en we laten het niet daarbij. We hebben nieuwe sjaals besteld, en er komt een speciale uitgave van het fanzine geheel in het teken van Bobby Haarms. Bekende oud Ajacieden komen aan het woord maar ook degene die dicht bij Bobby stonden de laatste jaren doen hun zegje. Wij denken dat het een mooie uitgave wordt en uiteraard zullen de verdiensten te goeden komen aan Bobby Haarms. Wanneer deze speciale uitgave uitkomt weten wij nog niet maar kijk regelmatig op www.demeerschehelden .nldaar worden jullie op de hoogte gehouden. Dus supporters en iedereen die Bobby een warm hart toedraagt koop dit fanzine en steun daarbij de actie rondom Bobby Haarms. We kunnen het niet vaak genoeg zeggen, dat verdient hij. Hij die zoveel heeft betekend voor onze De Meersche Helden 201

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 13