Pd T(aXj[]»iM£ m mm ©OPg Pepperoni Even een moment uit het leven van Pepperoni, gebaseerd op een gewone doordeweekse ochtend begin februari '10. Het is zo rond 09:00uur, op het werk net mijn PC opgestart, bakkie pleur ernaast en klaar om weer wat werk voor de baas te gaan verzetten. Voor ik ook nog maar heb ingelogd gaat mijn mobiel af, netjes als ik ben neem ik op [ondanks dat er de vermelding "privénummer" in de display verschijnt] en voor ik het weet beland ik op de hoogst mogelijke Rood - Witte wolk die je als Ajacied zijnde maar kunt wensen. Ja echt ik was zo hoog gestegen dat ik mij gewapend met een harde, gigantisch groot Amsterdammertje achter de gulp waande in de Godenzonenhemel van Ons Aller Ajax. Na namelijk te hebben opgenomen kreeg ik te horen dat ik sprak met iemand die mij belde namens Ajax, en dus moest het wel zo zijn dat dit zou gaan om een kans die ik zou krijgen om in de basiself van Martin Jol te gaan spelen, want net als Suk meld ik mij regelmatig bij de training naast de Arena of op maandagavond op de Toekomst. Nee bij mij echt geen dollartekens in de ogen, maar pure Rood - Witte aderen die compleet overuren aan het draaien waren en een kloppend hart voorzien van 't oude logo dat mijn liefde voor de club uit Mokum bijna niet meer kon handelen. Terwijl de persoon aan de andere kant van de lijn [ik ging ervan uit dat hij zich natuurlijk ergens in het belangrijkste kamertje van de Arena bevond] zich voorstelde, haalde ik nogmaals diep adem om niet gelijk bij een bevestiging van mijn gedachten flauw te vallen en maakte mij dus op voor dat fantastische nieuws dat komen zou. What the f@#k, g#dverd*mme, krijg toch allemaal de K#lere waren na een paar seconden de nog enige zinvolle gedachten die door mijn compleet in elkaar geklapte hoofd zweefden, want i.p.v. een toekomst bij Ajax voor mijn persoon werd mij even gevraagd of ik geld wilde stoppen in de Toekomst van de Amsterdamse club. Dit kon namelijk door een abonnementje te nemen op de sponsor bingoloterij i.s.m. Ajax en zodoende zou er van mijn inleg tevens een deel naar de Toekomst gaan. Het betreft hier dus dat complex waar we niet welkom waren/zin waarneer het 1 e er traint en tevens diezelfde Toekomst die door de grote heren uit de Arena jarenlang is genegeerd om er zodoende schuldig aan te zijn dat er maar weinig spelers doorbraken. Zoals eerder in dit stukje vermeld ben ik lief netjes en dus bedankte ik de persoon in kwestie netjes, want toen ik hem vroeg wat mijn aandeel zou zijn waarneer een speler vanaf de Toekomst zou doorbreken bij Ajax en voor miljoenen Europa in zou gaan, moest hij bekennen dat dit nul, nul zou bedragen. Of ik ook van waarde kan zijn voor de volgende uitgave van dit fanzine is nog niet zeker, want na bovengenoteerde teleurstelling weet ik even niet meer wat ik nog moet doen. Een kans a la Suk zie ik niet snel meer gebeuren en de enige gigantisch grote Amsterdammer die ik de laatste tijd nog heb waargenomen is een denkbeeldige dikke lui die Ajax al haar supporters toewenst d.m.v. dit soort klote acties te ondernemen. Tot slot nog even een korte melding uit het gesprek: "wij bellen u namens Ajax omdat u een trouwe Ajacied en jarenlange seizoenskaarthouder ben van de mooiste club ter wereld". Ik ga nu even de tijd nemen om weer tot mijzelf te komen en dus geachte heren van Ajax zou ik u willen verzoeken mij pas weer te bellen als we kampioen zijn en weer meetellen op het hoogste Europese podium. Pepperoni Pagina 9 De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 10