South O\mm ^Vllereerst de allerbeste wensen voor 201 ON We hebben weer genoeg oliebollen en sneeuwballen gezien, het wordt weer tijd voor het voetballen! Een nieuw jaar, met nieuwe kansen! Terugkijkend naar 2009 kunnen we zeggen dat Ajax wederom niet gebracht heeft waarop we gehoopt hadden. We zijn dan wel door in de beker en de Europaleague, maar in de competitie lijkt de koers alweer gelopen. Als we naar onszelf kijken, als South Crew zijnde, is 2009 een uitstekend jaar geweest. Onze site www.sthcrw.nl wordt steeds frequenter bezocht. Vooral na iedere gespeelde wedstrijd, zowel uit als thuis, als het fotoverslag online gezet is. De door ons uitgebrachte sjaal en t-shirt zijn prima verkocht. Beiden zijn nog in een kleine oplage verkrijgbaar via onze site. Onze groep vaste medewerkers is gegroeid en de acties zijn naar tevredenheid verlopen! Uiteraard kunnen veel dingen nog beter en kunnen we nog hulp gebruiken. Dus hierbij nogmaals een oproep aan één ieder die op Zuid zit en zijn of haar steentje bij wil dragen bij Tifo- acties van ons, meld je aan via info@sthcrw.nl!! Wat is er gebeurd na de laatste uitgave van de Meersche Helden op Tifo gebied? Tegen Heerenveen hebben we een 2-tal acties laten zien. Bij opkomst van de spelers in de 1 e helft zijn er 3 doeken gepresenteerd. 1 doek van 20x20 meter met ons South Crew logo, met aan beide zijden een kleiner doek van 12x10. 1 wit-rood-wit doek en 1 rood-zwart-rood doek. Alles tezamen met een balustrade doek met de simpele tekst Ajax Amsterdam, om te laten zien waarvoor we staan Amsterdam en de AFC Ajax! In de rust hebben we een BO-tal bandieri's naar het vak gebracht en deze laten zien bij opkomst van de spelers voor de 2e helft. Op de bandieri's veel positieve ondersteuningen voor spelers, technische staf, stad en onze groep, maar ook meer kritische bandieri's met betrekking tot het logo, cctv en het thema staan. We gaan zeker door met het maken van nieuwe bandieri's en hopen bij de volgende bandieri dag nog meer bandieri's te mogen bewonderen. [Holy Ground Timisoara uit Een deel van onze groep heeft half Europa gezien om deze wedstrijd in het hoekje van Roemenië te bezoeken. De vlucht ging van Amsterdam, via Budapest en Boekarest, om uiteindelijk 12 uur later in Timisoara aan te komen. Timisoara mag dan de op 2 na grootste stad in Roemenië zijn, maar eigenlijk was er voor de gemiddelde toerist vrij weinig te doen. Bij het gebruikelijke rondje door de stad had je al snel alle bezienswaardigheden gezien, dus werd besloten dat de beste manier om de stad te bekijken vanuit de kroeg was. Drank en eten waren spotgoedkoop, wat het tripje financieel gezien aantrekkelijk maakte. Pagina 5 De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 6