WGekOVBPgfeteiïÏÏ B. van Mokum 10 e website van De Meersche Helden, www.demeerschehelden.nl, was er een die ik voorheen zeer sporadisch checkte. Maximaal eenmaal per maand en dan stuitte ik vaak nóg op reeds gelezen artikelen. Sinds 201 is dat veranderd; iedere zondagavond post ik een 'Van Mokums' weekoverzicht op de website. Het idee erachter is simpel, namelijk; wij van De Meersche Helden willen dat u zich ook enigszins kunt vermaken op ons webhuis. En neen, demeerschehelden.nl wordt geen nieuwssite met dagelijkse updates en berichten. Gewoon een zondags weekoverzicht - onder de ietwat voorspelbare naam 'Van Mokums Weekoverzicht' - waarin ik op ongenuanceerde wijze de week of een specifiek voorval uit die week bespreek. Puur voor de lol en onder het mom van: als het geen succes blijkt kunnen we er altijd nog mee kappen. Dan weet u in ieder geval dat u op zondagavond of maandagochtend bij uw traditionele Ajax-internetronde onze website demeerschehelden.nl aan uw digitale ommetje kunt [lees: zou moeten] toevoegen. Vragen, op- en aanmerkingen of suggesties naar aanleiding van hetgeen u op de site leest? Gewoon mailen naar redactie@demeerschehelden.nl. Dan nu de actuele situatie, want u staat op dit moment waarschijnlijk nabij de Arena met een biertje in de hand, of zit als vroege vogel reeds in het stadion op de wedstrijd Ajax-AZ te wachten, terwijl ik iedereen eigenlijk nog effe een gelukkig en succesvol 201 wil wensen. "Maar dat mag toch al niet meer...?" Onzin. Bovendien, wat is er opmerkelijker? Iemand iets positiefs toewensen nadat je hem of haar een tijd niet gesproken hebt, of bij dezelfde ontmoeting juist niet refereren aan de jaarwisseling omdat je je braaf aan een onbegrijpelijke en ongeschreven regel houdt? Bij deze dus, en ik hoop werkelijk dat 201 voor Ajax en voor alle supporters veel voorspoed inhoudt. □aarbij kwam er onlangs met de switch van december naar januari een eind aan een heel vervelend decennium, op Ajax-vlak tenminste, de rest is persoonlijk. Een nieuw decennium, nieuwe kansen, zeg ik altijd maar, terwijl ik me realiseer dat er nu al een wonder nodig is om een met 'Landskampioen 2009-201 gegraveerde kampioensschaal in Amsterdam te krijgen. Ach, ik bekijk iedere wedstrijd op zich en tracht ervan te genieten, zonder direct het acute gevolg van een wedstrijd aan het woord kampioenschap te koppelen. Als Ajax kampioen is dan merk ik het vanzelf wel. Ik ga alvast een stukje tikken voor vanavond op de website. Succes tegen de sponsorlozen en tot DE MEERSCHE HELDEN De Meersche Helden 9e uitgave De Meersche Helden De Meersche Helden 2010 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 5