(si® feateö® Tatt-rMatt-rMa! J8 to, daac i8 i8 d„! D8 Meersche Ha,dan nucncer O. o„s eerste jubileum. Wat kan dat toch snel gaan. Zo begin je een nieuw fanzine en zo ligt nummer 1 alweer voor je. Iets waar we toch wel erg trots op zijn! We hopen dat we een fanzine hebben neergezet waar jullie je in kunnen vinden. Schroom niet om met tips, ideeën, opmerkingen, of van ons part gezeik te komen. Als we er maar wat mee kunnen, dan is alles welkom. Namens iedereen binnen De Meersche Helden willen we iedereen een geweldig 201 wensen. We hopen dat iedereen een beetje ongeschonden uit de jaarwisseling is gekomen. Zitten alle vingers er nog aan? Het is ook het jaar waarin onze club 110 jaar bestaat. Een mooier moment om een 3e ster op het shirt te krijgen is er niet. Inkoppertje toch? Dat zou je tenminste wel denken. Maar ja, waar praat je over. Vorig seizoen hadden we net zoveel punten als nu, maar stonden we er een stuk florissanter voor. Negen punten achter op de tukkers en 7 op de lampen. Dat wordt nog een aardige klus, maar als wij er al niet in geloven, wordt het zeker niks. We krijgen ze allebei nog thuis, dus die punten lopen we sowieso in. En als het gaat spoken in de koppies daar, dan kan het nog heel raar gaan lopen. Dat is al eerder gebeurd. Don't worry about a thing, 'cause every little thing gonna be all right! Wat niet zo all right was, was de wanvertoning thuis tegen Anderlecht. Waar supporters wel de moeite nemen om een kaartje te kopen en naar het stadion te komen, konden de heren PROFvoetballers het niet opbrengen om ook dit duel scherp voor de dag te komen. 0-3 bij rust tegen een paar overgewaardeerde Belgen... Hoe halen jullie het in je hoofd? Waar schaamte op zijn plek is, wordt er vooral gewezen op de mazzel dat we toch al geplaatst waren. Zo kan ik ook niet op mijn werk verschijnen! "Ja, ik doe geen flikker, maar het werk is toch af?" Me baas ziet me aankomen... Wel lekker om weer een dubbele confrontatie met Juve in het vooruitzicht te hebben, □at zijn toch de potjes waar je het om doet! Rest ons verder niets dan iedereen veel plezier met dit fanzine en een succesvolle tweede seizoenshelft te wensen. Is iedereen ontwaakt uit zijn winterslaap? WAKKER WORDEN! De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 3