«son WINNAAR! QffD Joark SOlSi Y n weer geen kampioen je gaat er toch sterretjes van zien. Nee geen kampioen natuurlijk op papier is het nog mogelijk ik zou ook niets liever willen maar volgens mij mag je zeven punten verspelen om kampioen te worden. Ik heb het echter nog nooit mee gemaakt dat we met 7 en 9 punten achter toch kampioen werden. Want je moet dus van af nu alles winnen, en dat doe je nooit we verspelen minimaal nog een punt of 4 en de rukkers van Twente en het pisvee ook 4. dus einde oefening met een bedankje aan de scheids die pisvee - Ajax floot daar hadden we recht op 3 punten. Twente had je niet mogen verliezen want dit was een B punten wedstrijd. Het nieuwe jaar begint dus met een zure na smaak. Natuurlijk kunnen we denken ja maar we hebben al eens met 11 punten achter gestaan en kwamen toch terug. Juist en dan op 1 punt na niet kampioen worden of 1 doelpunt te weinig. De doelpunten staan in ons voordeel, daar kan het niet mis gaan mits onze spitsen niet ziekkies worden. Blijf ik er in geloven natuurlijk het is immers zondag zullen we alles winnen en die oude verroeste schaal uit het museum vervangen. Zullen we straks uit de Uefa Cup drinken. Winnen we de beker en geven we deze in bruikleen aan AZ omdat ze zo zielig zijn. Staan we straks op het leidseplein, springen we in de gracht, zijn we drie dagen lam. Ja ik geloof nog maar kijk nu al uit naar het WK. Dit keer weinig woorden helaas omdat ik november en december 3 keer in het ziekenhuis heb gelegen en dus niet de tribune sfeer heb op kunnen pakken. Gelukkig was daar Marianne [van onze te vroeg overleden taxi piet] die elke keer met haar digitenne kastje inclusief tv mij op zocht in het AMC. Leuk heel leuk ondanks de slechte dagen van mij toch even op leven juichen, vloeken, en zuchten. Gelukkig lag ik in een kamer apart met twee tussen deuren want die werden door de zusters allebei dicht gedaan. Jezus Marianne konden ze in de Arena zelfs horen, en dat maakten toch een hoop goed. Marianne bedankt en iedereen die iets van zich liet horen al was ik bijna echt weg en daarom ook geen zin meer had in visite [zo beroerd was ik] heb ik dan helemaal geen goed nieuws. Ja ajax kan punten laten liggen en mij zoontje Jody met 12-1 verliezen [te hoog ingedeeld door de knvb en 4 goede spelers over gezet naar een ander elftal.] Dan ga je toch recht op in je bed zitten als je zaterdag gebeld wordt en Jody top scoorden is van zijn team en zelf en doelpunt maakte vanaf de hoekschop zonder dat iemand hem aan raakten. Dan denkje wacht maar nog 8 jaar en dan worden we weer kampioen met mij zoon al speelt hij nog bij FC Diemen. Geloof ik er in ja natuurlijk het is Zondag en Jody heeft zijn eerste 100 euro al verdiend met het camera spel in zijn blote borst net als vak 410. Iets waar Ajax nu een voorbeeld aan moet nemen borstbloot borst vooruit mouwen opstropen bloed aan de paal, Gaan met die banaan. Op rollen die boeren. Alles of niks gewoon rammen en ons mooi voetbal laten zien elke wedstrijd vanaf nu Pagina 15 De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 16