BEE321E^ F Begrijpelijke keus natuurlijk. Sinds zijn komst maakt Eriksen heel veel indruk, zoveel indruk dat hij zelfs mee werd gevraagd om met het 1 ste elftal naar Portugal af te reizen voor een trainingskamp, en dan nog te bedenken dat deze jongen niet eens een jaar in dienst is voor Ons aller Ajax, prachtig. Ook gaf Jol gisteren in een persconferentie aan dat Eriksen bij de wedstrijdselectie zit zondag tegen NAC. Kortom: Het kan niet stuk voor de Deen en ook als Ajacied geniet je hiervan omdat Ons aller Ajax erom bekend staan de jeugd een kans te geven in plaats van miljoenen uit te geven aan spelers die hun bedrag niet waar kunnen maken. Naast Eriksen ging ook de veelbelovende Geofrey Castillion mee op trainingskamp, de 18-jarige boomlange spits uit Amsterdam speelt al een tijdje prima wedstrijden in de A1 en sinds dit seizoen ook in Jong Ajax. Jol besloot dus daarom om ook hem mee te nemen naar het trainingskamp. Ajax ziet eindelijk eens in dat de jeugd de kans moet krijgen in plaats van spelers uit het buitenland halen die weinig potten weten te breken en daardoor de stroming van de jeugd alleen maar belemmeren, of we een Ajax terug zullen zien van het tijdperk van Van Gaal moet nog blijken, Ons aller Ajax heeft in ieder geval de eerste stap al kunnen maken! Busreis Juventus-AFC AJAX AFCA.nl organiseert weer een busreis. Ditmaal naar Turijn voor de volgende ronde tegen Juventus. Heenreis: Vertrek Amsterdam: 24-02 om 1 9:30 uur vanaf Duivendrecht Aankomst Turijn: 25-02 omstreeks 11:00 uur Terugreis: Vertrek Turijn: 25-02 z.s.m. na de wedstrijd Aankomst Amsterdam: 26-02 omstreeks 13:00 uur Kosten S 130,00 Drinken is S 1,00 per blikje Aanmelden via: www.ticketunlimited.nl. AFCA: Jouw hulp We zijn zelf druk bezig met allerlei verbeteringen aan de website, maar we kunnen jullie hulp altijd gebruiken. Heb je nog mooie foto's van tattoo's en grafittipieces? Heb je leuke Ajax anekdotes, sfeerverslagen van uit- en thuiswedstrijden, nieuwstips, linkjes naar leuke of speciale filmpjes of heb je gewoon simpelweg humoristische stukjes? Mail ze naar ons! Goed, veel plezier bij de wedstrijd of daarbuiten. En gedraag je! Dus drink genoeg, eet een hotdog, wees lief voor elkaar, zing de longen uit je lijf en last but not least: geniet. De Meersche Helden 2010 Pagina 12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 13